Wpis z mikrobloga

Na tinderze jest taki przemiał i wyścig szczurów że match nic nie znaczy. Większość lasek jakieś 50% w wieku 18-25 szuka tylko ruchania i najlepiej jakbyś obskakiwał nad nią, rozbawiał i szpagaty robił, pisząc do niej „hej, co tam” jesteś skreślony z miejsca, więc taka rada jak nie wiesz od czego zacząć to spróbuj się odnieść do opisu lub zdjęć, chyba że lubisz gimnastykować się robić z siebie klauna i zabawiać te laski to już twoja decyzja. Kolejne 40% to takie które szukają czegoś poważnego, ale w sumie nie wiedzą czego i również jeśli nie zabawisz jej to jesteś skreślony z miejsca. Ostatnie 10% to grubaski może góra 2% w tych 10 to spoko dziewczyny. Jak chcesz coś ugrać to nie ma co nudzić smutów na tinderze tylko odrazu spotkanie, wyjdzie to wyjdzie nie to nie, wtedy leci następna. Sam doradzam ale się jeszcze ani razu nie spotkałem xD
Wczoraj pisałem do pewnej 19 latki jakie ma plany/wyrzeczenia na nowy rok - zero odzewu. Pod koniec dnia napisałem jeszcze raz tym razem czy chce się spotkać tak dla picu bo wiedziałem że już byłem spalony i mi odpisała że ona się może spotkać ale najpierw chce mnie poznać i abym napisał coś o sobie. Napisałem że jestem spokojnym facetem który szuka kogoś na dłużej. Po 2 minutach para zniknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także no sory musisz być rozrywkowy i przy kasie. Tak mnie to cholernie dobija że przez ogromny wybór standardy i oczekiwania kobiet #!$%@? w powietrze.
#tinder
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Geralt678 laski na tej aplikacji mają wszystko na tacy podane tylko przebierać jak ciuchy w sklepie, mieszkając w mieście wojewódzkim to już w ogóle dla nich bajka, one nie muszą robić nic, facet ma być zabawny, ma zaczynać rozmowę, to on tutaj ma zdobywać, musi być pewny siebie i być stanowczy, taka natura i się z tym nic nie zrobi. Aż mnie to przeraża na jaką skalę to jest na tinderze. Czuję
  • Odpowiedz
@Punk911: Za dużo jest tam facetów, kiedyś moją kuzynka 8/10 pokazywała mi swojego Tindera same byczki z brodami do niej pisze 6-7/10 mówi że jej nikt się nie podoba xD a co dopiero taki Mirek 5/10 pracujący na magazynie nie ma tam szans. Co do ulicy próbowałem tak zagadywać jak pracowałem nawet 40 lvl milfy ale wszystkie albo były zajęte albo kłamały że mają kogoś..
  • Odpowiedz
  • 1
@Geralt678 tez jestem brodaty, broda zadbana jakiś brzydki też nie jestem, ale totalnie nie potrafię gadać z laskami, po prostu nie wiem o czym i nie umiem być śmieszny. Bez umiejętności komunikacji nie zrobisz nic a bez wyglądu tym bardziej
  • Odpowiedz
więc taka rada jak nie wiesz od czego zacząć to spróbuj się odnieść do opisu lub zdjęć, chyba że lubisz gimnastykować się robić z siebie klauna i zabawiać te laski to już twoja decyzja.


@Punk911: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD jak większość dziewczyn na tinderze nie ma ani opisu, ani nic. Znajomy mi pokazywał i one nawet nie mają tam tych jakiś podstawowych informacji pozaznaczanych.

Jak chcesz coś ugrać to nie ma co nudzić smutów
  • Odpowiedz