Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu sobie to robię ale od BFA gram warriorem i z każdym przegranym sezonem mówię sobie że to ostatni raz xd
Blizzard #!$%@?, naprawcie warra arms bo to aż woła o pomstę do nieba. Spróbuj wejść na klucz +20 jako dps - graniczy z cudem. Na amirdrassil hc to mnie biorą chyba z litości XD

Trzeba pogodzić się z losem i grać DH ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wow #worldofwarcraft
  • 5
  • Odpowiedz
@LongWayHome: To kwestia tego, że nie ma sensu brać warriora. Zerowe utility, poza rally nic od siebie nie dorzuca - brak dispela, brak cc, hard cap aoe. Jak w kluczach rzędu +23-24 widzę warriora / huntera to mam ochotę odpuścić, bo cały ich wkład w klucz to dmg - a jak wiemy w obecnym sezonie problemem jest przeżyć, a nie zrobić klucz na czas. Mimo to fury wisi znacznie wyżej na
  • Odpowiedz
  • 0
@Lstr: Mimo tego mam doświadczenie że DH to najlepszy tank jaki może być. Yazme z AD mi solował przy 40% HP na +20 ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli chodzi o DH jako DPS to się nie wypowiem bo brak mi doświadczenia.
Zgodzę się też z opinią nt. warriora. Szkoda grać, szkoda strzępić palców na to gówno. Oni chociaż biorą jakikolwiek feedback na temat klas?
  • Odpowiedz
Oni chociaż biorą jakikolwiek feedback na temat klas?


Przed nowym dodatkiem: bardzo biorą sobie feedback do serca. Przed sezonem na becie: jak coś jest mocno krytykowane, to też spora szansa, że zostanie zmienione. Ale w trakcie sezonu feedback nie ma sensu, bo zmiany są zazwyczaj kosmetyczne. Więc jeżeli coś ma się zmienić to w S4, a bardziej realistycznie 11.0
  • Odpowiedz