Wpis z mikrobloga

aha czyli mają to w genach xD

tl;dr gdy zapytasz faceta o jego wyobrażenie na temat kobiety, która mu się podoba, a potem o wyobrażenie matki jego dzieci wyobraża sobie tę samą osobę

kobieta natomiast wobraża sobie dwóch różnych mężczyzn w tych rolach :D beta płaci alfa szmaci

29:07

#blackpill #redpill #p0lka
Aniki - aha czyli mają to w genach xD

tl;dr gdy zapytasz faceta o jego wyobrażenie n...
  • 24
  • Odpowiedz
wykopki sluchaja jakiegos przebieranca XD wiekszosc ogladajacych nie slucha tego co on gada tylko patrzy sie na niego i wg tego co widzi przyznaje mu racje XD
  • Odpowiedz
@Aniki: @Little_Makak Znacznie ciekawszy jest fragment od 49:50. Baba zupełnie nieświadomie opisuje, że była znudzona przebieraniem w alfa, a jak już zbliżała się do ściany to wybrała beciaka na męża. Niby szkoda chłopa, ale sam sobie taki los wybrał.
P.S. Kulminacja od 50:50 - natury nie oszukasz.
  • Odpowiedz
@shivie: dramat, na miejscu jej męża wziąłbym z marszu rozwód, ale gość pewnie nie jest świadomy. Widziałem takich sytuacji w życiu mnóstwo. Jestem często po drugiej stronie, gdzie laska spotyka się ze mną mając chłopaka, ale chce emocji. Smutna biologia, która nie ma nic wspólnego z filmami Disneya i komediami romantycznymi.
  • Odpowiedz
@Aniki: Podobał mi się jego występ u Orłosiów, gdzie prowadząca wspomniała coś o niedomyślających się facetach to Brzeziński jej odpowiedział, że jeśli związku nie tworzą 5-latkowie to się nie domyślają czy testują, tylko komunikują za pomocą mowy xD
  • Odpowiedz
@shivie
50:25, o #!$%@? xD Ja bym sie zakopal ze wstyd, laska ruchala sie jak szmata, skakala po kutangach a potem wybil zegar i napisala do bety a on pocalowal jej obspermioną dlon i zaakceptowal swoj los xD
  • Odpowiedz
@Reiden: @revente Tęsknię, recenzje merytorycznie tragicznie, ale słuchało się jego i Tadeusza jak dwóch ziomków co tak sobie gadają w co ostatnio grali. Miłosz zawsze jakąś fajną maskotkę miał ze sobą.
Pieczarka - @Reiden: @revente Tęsknię, recenzje merytorycznie tragicznie, ale słuchał...
  • Odpowiedz
@bylo_sobie_zycie: nie płakałem miałem to gdzieś, nie moja sprawa że szon się tak prowadzi. Wiele panien nawet nie wspomni o chłopaku - chyba że już ją wyruchasz i ona liczy na zmianę gałęzi albo jej się odpalają wyrzuty sumienia.
  • Odpowiedz
@Pieczarka: piękne czasy, wielokrotnie oglądałem te odcinki na YT. Merytorycznie tragedia ale i tak miało to swój urok i ludziom się podobało.

Pamiętam jak w którymś roku zrobili nowe studio i siedzieli na tle okien i było widać że nagrywają to w dzień i ogólnie mało klimatu było. Napisałem na forum w uwagach że dobrze byłoby wrócić klimatem do ciemnego pomieszczenia, bo „noc” robiła całą robotę. Admin mi napisał że to
  • Odpowiedz