Wpis z mikrobloga

Szukam projektanta wnętrz/architekta/pasjonata (odpłatnie) z którym mógłbym skonsultować swój pomysł na urządzenie salonu z aneksem. Ewentualnie mirka, który zna się na wszystkim, a takich tutaj też nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomieszczenie ma 28m2, dość kwadratowe i nie do końca ustawne.

Sam wymyśliłem coś takiego jak poniżej. Tzn wyspa, kanapa i jakiś stół do jadalni w rogu. Przed kanapą w odległości około 2,8m TV, dam jakieś 75 cali. Kiedyś za kanapą wstawiłbym szafkę z akwarium - hobby + fajny efekt na wejściu, można by podziwiać działając w kuchni jak i siedząc na kanapie.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #architekturawnetrz #architektura #projektydomow
PanLodowegoOgrodu - Szukam projektanta wnętrz/architekta/pasjonata (odpłatnie) z któr...

źródło: rzut3d

Pobierz
  • 20
@PanLodowegoOgrodu Odsuń ten zlew od ścianki szafki/lodówki jeśli jest możliwość. Sam mam tak i trochę irytuje ta ściana przy korzystaniu ze zlewu a ja niestety nie miałem innego wyjścia.
Kuchnie bym myślał bardziej w kształcie L niż wyspy bo będzie więcej miejsca na stół który będzie można dać bliżej kuchni.