Wpis z mikrobloga

@Aokx: Duże standardy wobec kobiet to maja inne kobiety i branża modowa. Każda moja eks była w cholerę zakompleksiona, mimo ze każda była ładna i każda podobała się ogólnie facetom nie tylko mi. A i tak wymyślały jakieś #!$%@? typu "ja mam brzydki kształt brwi", gdzie ja nawet nie wiedziałem jakie ona ma brwi, po prostu była ładna xD A moja pierwsza poważna miłość pod koniec liceum była chuda jak tyczka,
@localoca: zgadzam sie z tym w 100% jako rozowa, wszystkie moje kompleksy jakie mam albo mialam przez cale zycie pochodza od innych bab i wizerunku pieknej/sexy kobiety jaki kreuja media, jedyna uwaga jaka kiedykolwiek otrzymalam na temat swojego wygladu od faceta to byl komentarz kolesia w gimnazjum ze mam czerwona skore wokol nosa bo mialam katar xD natomiast baby cale zycie komentowaly ze jestem za chuda, a pozniej ze jednak za
@localoca mi to się wydaje, że ładny wygląd jest najważniejszą rzeczą w życiu każdej kobiety. Jest to tak ważne i absorbujące, że zdecydowana większość kobiet jest po prostu głupia bo nie ma czasu na interesowanie się niczym innym oprócz pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)