Wpis z mikrobloga

  • 4
#!$%@? Wie o co biega xD chłop drze #!$%@?ę mając typowo ruski akcent i myśli, że Putina za #!$%@? złapał, bo ma kosę dla biedaków? XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Rynia: Z tego co rozumiem to jakiś dzieciak zaczął mieć do niego odpały, wg. Haixa pomylił go z Ukraińcem i zaczął się odpalać, a Haix jak to Haix, zawodowy troll zaczął go tiltować. Bardzo możliwe, Haix może nieco naginać fakty, ale jak to dzieciak zaczął być toksykiem, czy to na ukrów czy na ruskich, nieważne, to zrobiłbym dokładnie tak samo. Wbijać szpile aż żyłka nie pęknie. Testoviron mode na pełnej.

Najbardziej
supra107 - @Rynia: Z tego co rozumiem to jakiś dzieciak zaczął mieć do niego odpały, ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@supra107 Ja wiem jedno, są ruscy z którymi da się przetrwać mecz, nawet przegrany, a są takie ruskie #!$%@?, które od pierwszej rundy masz ochotę odstrzelić i życzyć powodzenia na froncie xD Ogólnie #!$%@?ć Rosję całą i mam nadzieję, że z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rynia: Jeszcze dobrze by było gdyby Polska starała się reprezentować wyższy poziom RiGCzu a nie ten sam jak nie gorszy, no ale cóż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@supra107: w sumie dziwi mnie że nie umieścił części w której ten polak go obraża, mam wrażenie że wtedy w większości tej sytuacji na twitterze by nie było xd
ale fakt, patola na twitterze to inny poziom
  • Odpowiedz
  • 1
@defaulttt: To tam cholera wie, bo być może to Haix pierwszy sprowokował albo Polak, ale koniec końców myślę że wyszłoby na to samo.

Bo przyznać się że są toksykami które boją się być otwarcie toksyczne bo to nie wypada to już trudno. A tak to mają dobrą wymówkę bo Rosja stała się wrogiem publicznym numer jeden. xD

Co śmieszniejsze, polaczki się rozpruły na Haixa, natomiast Haix ostatnio miał wypad do Dubaju
supra107 - @defaulttt: To tam cholera wie, bo być może to Haix pierwszy sprowokował a...

źródło: 1297199080171 (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@defaulttt: No i to jest najlepsze. On od samego początku robi głupi trolling w CSie a ameby na Twitterze widzą w nim kuźwa Putina, tak jakby na serio nienawidził Polski. #!$%@?, po prostu wie co mówić żeby #!$%@?ć ludzi a polaczki jak głupie połykają zarzutkę razem z wędką. xD
supra107 - @defaulttt: No i to jest najlepsze. On od samego początku robi głupi troll...
  • Odpowiedz
  • 0
@k_EZ: Nie oglądam Haixa tylko Anomaly, a na tamten wysyp biedy umysłowej natrafiłem właśnie śladem spasionego Szweda w kominiarce. Poza tym kwestia gustu, jakbym Twoje zainteresowania nazwałbym gównianymi to by Ci do śmiechu nie było. ( )
  • Odpowiedz