Wpis z mikrobloga

@LisekChytrusek666: Szkoda że taki kozak nie był jak bił się w klatce. Felga może i jest ogrem, wredną małpą, rurą bardaszaną i najgorszym shitem, ale to jednak jest kobita, to raz, a Tajfun taki kozak w mordzie i biciu ? Mógł się sam bronić. To dwa.
Kondon jeden warty drugiego.
  • Odpowiedz
@BykPokutny: nie rozumiem tego argumentu "to jednak jest kobieta". Do momentu gdy nie jest agresywna fizycznie, to się zgadzam, ale gdyby jakiś szon zaczął atakować fizycznie przy mnie, to immunitet się kończy. Najlepsze jest to, że zachowanie bystrzaka podziałało. Ledwo od niej odszedł a ona "tajfun przepraszam". To jest psychopatka. Chciała tajfunowi złamać palce u stóp i zamierzała się na niego z widelcem. Jak tacy ludzie jak Ty funkcjonują na codzień,
  • Odpowiedz
@Intersith666: Ludzie tak robili kiedyś, nie wiem jak teraz, ale na wsiach to na pewno jest popularne jak się rozmnoży ich za dużo to podtapiają małe psy i koty. Gdzie taki wieśniak, chłopek weźmie i kota psa wykastruje/wysterylizuje ? Przecież szkoda bedzie dać 200 zł.
@lagomorph według ciebie ,,immunitet sie wtedy kończy" i co ? i co byś wtedy zrobił ? PYTAM SIĘ :)
  • Odpowiedz
@lagomorph: typiara piła w ciąży, była bita (bo sama zaczyna) przez co urodziła niepełnosprawne dziecko. I to moim zdaniem jest decydujące, nie jest kobietą, nie jest również facetem, jest ludzkim śmieciem i takie coś to tylko do spopielenia. Jak najbardziej można bić a nawet trzeba. Jeszcze jak.
  • Odpowiedz
@BykPokutny: To nie jest kobieta. To jest zwykła szmata, która daje dupy każdemu i skacze do ludzi, którzy są niepełnosprawni. Bo Tajfuna nie można nazwać pełnosprawnym. On nie ma siły nawet kogoś odepchnąć. I ta suka to wie, dlatego skacze, wyrywa mu włosy. A do Bystrzaka już nie bo się boi. Tutaj są równe uprawnienia. Ona wyzywała tak samo jego córkę. Nie było tak że Tajfun zaczął. Gdybym tam był na
  • Odpowiedz
@LisekChytrusek666: razem z ciapkiem utopiła kilka szczeniąt, gdzieś przejawiał się wątek, że również jakieś szczenięta (nie wiem, czy nie te same) zjedli. Podobno miała za to nawet zarzuty postawione.
@BykPokutny jeżeli wystarczyły krzyki bystrzaka, to moje też by wystarczyły. Jestem od niego sporo wyższy i ważę prawie 110 kilogramów. Pociągnąłbym ją za kudły do gleby i tyle by wystarczyło najpewniej. Natomiast jeżeli poczułbym się serio zagrożony, np gdyby stanęła przy mnie
  • Odpowiedz