Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam wywalone, bo od lat praktycznie nie oglądam telewizji, a już tym bardziej wiadomości, ale z ciekawości znów dzisiaj włączyłem żeby obejrzeć jak to wygląda i jestem niestety rozczarowany. Miała być "czysta woda", więc co powinno być moim zdaniem w rzetelnym programie?
Przykładowo, pierwszy materiał:
Orędzie prezydenta.
a) tldr tego co było w orędziu (+, było)
b) komentarze głównych sił politycznych (+/-, z polityków zauważyłem tylko komentarz Tuska z twittera)
c) nic więcej - pozostawienie widzowi możliwości samodzielnego wyrobienia sobie samemu opinii. ( - , dalsza, główna część materiału była z konkretnie ukierunkowaną tezą, żeby pokazać widzowi, że prezydent to w sumie nie powinien się wypowiadać o konstytucji, bo kiedyś sam ją łamał itd.)

Ja powiem szczerze liczyłem, że faktycznie może przynajmniej przez pierwsze lata będzie to zupełnie inna jakość, jakiej w żadnej z telewizji nie ma, ale cały program w konwencji jest IMO trochę zbliżony do faktów, nie wiem w sumie do kogo to jest kierowane, wyborcy PiS tego nie obejrzą, wyborcy KO wybiorą TVN.

#tvp #tvpis #tvpo #i1930
  • 7
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l: Niby może to być odkłamywanie rzeczywistości dla ludzi którzy dalej oglądają TVP tylko to niebezpieczna gra i szybko można wpaść w bycie tubą rządową. Jest zbliżony do Faktów bo materiały takiej jak to robi Tabaka albo jutro Antosiewicz.
  • Odpowiedz
żeby pokazać widzowi, że prezydent to w sumie nie powinien się wypowiadać o konstytucji, bo kiedyś sam ją łamał itd.


@w9rT_wv_bIAn37l: następnym razem dwa wdechy i czytaj dwa razy wolniej
  • Odpowiedz
żeby pokazać widzowi, że prezydent to w sumie nie powinien się wypowiadać o konstytucji, bo kiedyś sam ją łamał itd.


@w9rT_wv_bIAn37l: następnym razem dwa wdechy i czytaj dwa razy wolniej


@Biune: i w którym miejscu widzisz tutaj "prezydent nie złamał sam kiedyś konstytucji" lub "Kłamali"?
  • Odpowiedz