Wpis z mikrobloga

@Kitku_Karola no dobra, ale zobacz, że są takie związki, że facet lata za babą rok i ona w końcu z nim jest i żyją szczęśliwie. On się cieszy, że ja długo zdobywał, ona, że mu zależało itp.
@WielkiNos no ale jak w takiej sytuacji jak piszesz ona zrywa jak w poście o którym piszemy (od tego zaczęła się dyskusja) to ona może nie była taka szczęśliwa i jak on próbuje nakłonić ją do tego by zmieniła zdanie to raczej świadczy o egoizmie faceta.
@Kitku_Karola to w poście to jakiś inny przypadek, w którym oboje są jacyś obojętni. Jak by z nim zerwała po roku biegania za nią to wtedy może nie była szczęśliwa i się zgodziła z nim być bo nalegał ¯_(ツ)_/¯
@WielkiNos za bardzo odpływamy mam wrażenie… w poście jest kobiecie przykro bo jakby zerwała to jej chłopak by o nią nie walczył. Czyli po prostu ta kobieta dla mnie brzmi jak jakaś z borderline która swoimi akcjami chciałaby wywołać reakcje emocjonalną w drugiej osobie odwrotną od tego co faktycznie robi… w zdrowych relacjach nikt o nikogo nie walczy ^^’ bo ludzie na bieżąco gadają i jak coś się dzieje to to na
są takie związki, że facet lata za babą rok i ona w końcu z nim jest i żyją szczęśliwie


@WielkiNos: Chyba w bajkach Disneya xD każdy normalny facet by się przestał uganiać po max tygodniu jakby wyczuł ze uderza do "oblężonej twierdzy".
są takie związki, że facet lata za babą rok i ona w końcu z nim jest i żyją szczęśliwie


@WielkiNos: W trakcie tego roku baba czeka aż pojawi się lepszy kandydat, jak się nie pojawia to bierze co jest. W ogóle jak wygląda latanie faceta za babą? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, jak facet dostaje kosza wcześnie w trakcie trwania znajomości to chyba już nie lata za babą, bo
@Malenaa: typowa niedojrzała emocjonalnie dziewczynka. Z doświadczenia wiem, że jak tylko padnie takie hasło, to lepiej się zbierać. Jeśli dziewczyna z tobą zrywa, to znaczy, że jest nieszczęśliwa. A z kolei twoje usilne starania o jej względy tylko do tego dokładają. Jeśli serio chłopakowi zależy to przełknie smutną prawdę. Dlaczego ma dziewczynę unieszczęśliwiać? Toż to egoizm najgorszego rodzaju. A jak dziewczyna zrywa z chłopakiem dla testu, to jest zwykłą gówniarą niewartą
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.