Wpis z mikrobloga

Czy Faustyna ma jakikolwiek pomysł na siebie oprócz kręcenia shipów XD? Od kilku dni #!$%@? że jest singielką i jaka to smutna nie jest bo nie ma drugiej połówki a w tym samym czasie czajnik wrzuca filmik gdzie znowu pokazują się razem i wyglądają jak para. Ja nie wiem nikt jej tam nie umie doradzić że takie gadanie o chłopach w kółko jest już nudne i wręcz irytujące? Dosłownie jedyne z czym kojarzę ją z 2023 roku to ship z rezim, blonskim, Kubickim i teraz z czajnikiem. Jak można tak walić w #!$%@? swoją widownię a później chodzić po wywiadach i gadać że shipowanie psuje jej relacje z drugą osobą. No XD w #!$%@?.
#friz
  • 8
@maku_21 ma kontent - rano jest natural beauty i się cieszy z tego jak wygląda - trochę tłuszczyku, syfy i blizny na buzi. Wieczorem jak odstrzelona z tona tapety i “czuję się super pomalowana”. Prawda jest taka, że oni tam wszyscy są zakompleksieni i udają w necie kogoś kim nie są. To patusiarze i odklejency są zazwyczaj :D
Ja nie wiem nikt jej tam nie umie doradzić że takie gadanie o chłopach w kółko jest już nudne i wręcz irytujące?


@maku_21: Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie, te treści są dostosowane po prostu do jej docelowej grupy odbiorców. Co najbardziej sprzedaje, co najbardziej lubią te wszystkie małe dziewczynki, nastolatki i tak dalej? Związki, shipy, relacje. Wystarczy popatrzeć co się dzieje jak Przemek Pro z Kartoni, Julita z Qrym, Mortalcio z
via Android
  • 1
@Cztero0404 ok skoro uważa że to zajebisty pomysł ale niech później nie chodzi po wywiadach i niech nie gada jak to takie shipowanie psuje jej relacje. W pierwszej połowie roku był mocno nakręcany ship z Bartkiem tylko po to żeby chwilę później pójść na wywiad i powiedzieć że przez ship ich przyjaźń lekko się zepsuła. Pomijam już fakt że to często ona najbardziej podkręca a nie druga osoba. Na twitterku już można
@maku_21: Zauważ, że oni przesadzają czegokolwiek nie robią z ilością jak nie shipy to wpierniczanie robaków przez 3 lata lub chodzenie po sklepach i wybieranie stylówek które się ogranicza w większości do tego, że Hania robi wszystkich na Hanie, Wersow na Wersow robi wszystkich pie.....ąc coś o Hajli Biber przy tym.
via Android
  • 0
@justjane wydaje mi się gdyby byli faktycznie razem to by tak tego nie nakręcali. Ja to mam wrażenie że oni byli ze sobą i im nie wyszło po prostu. Ale jeśli faktycznie są parą i to ogłoszą to niestety mam wrażenie że będą same pozytywne komentarze.