Wpis z mikrobloga

Wczoraj wracając z imprezy Sylwestrowej w Bielsku-Białej po drodze napotkałem grupkę pijanych przybyszy ze wschodniej krainy zwanej Ukraina. Osobniki płci męskiej w wieku około 20-30 lat darły mordę na całe miasto hucznie wyśpiewując pieśń "Sława Ukrajini". Do tych głośnych śpiewów postanowili dodać jeszcze element bitewny i jak na rycerzy spod znaku Bandery przystało, szukali zaczepki pośród wracających do domu Polaków, którzy dobrze bawili się na zorganizowanej przez miasto zabawie Sylwestrowej.
Tak właśnie wygląda wdzięczność Ukraińców. Zamiast docenić to, że gdyby nie Polska i Polacy to ten ich śmieszny, zacofany kraj już dawno zamieniłby się w rosyjską kolonię, to wolą swoją krzepkość do walki wyładowywać na ludziach, którzy okazali im ogromną pomoc. Także dalej niech Polska daje social, tak, żeby młody, rosły Ukrainiec mógł się dobrze bawić i obijać mordy Polakom.
#ukraina #polska #bielskobiala #wojna #rosja #polityka #sylwesterzwykopem #sylwester
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BayzedMan No tak, miałem agresywnemu patusowi powiedzieć, że poczekaj chwilkę, zrobię Ci tylko zdjęcie, bo mi potem na wykopie nie uwierzą. Ty się chłopie słyszysz co ty mówisz?
  • Odpowiedz