Wpis z mikrobloga

Masakra, zakolak wypił, być może nawet i coś innego robił, bił kobietę, pluł jej w twarz, zniszczył jej telefon, wyrzucał ją na mróz. To ostre paragrafy i w dodatku się licytują kto ma więcej na siebie aby do sądu się podać. Żenada, chłop 30 lat na kamerze tłucze kobietę, a jak wyrywała Tajfunowi włosy to nawet nie zareagował, lepiej było czytać czat i się śmiać bo donate za 3.5 wpada. W dodatku od kilku miesięcy nie pokazuje się przed kamerą bo pewnie wstyd siebie pokazać. Żenada, myślałem że sylwek chociaż kobietę obroni ale jak widać i w tych kategoriach to problematyczne. #bystrzaktv
  • 20
  • Odpowiedz
@Antylewak1992: Żenada to jest to że te szmacisko na każdym prawie streamie startuje do kogoś z łapami i myśli że jest nietykalna. Nie raz tajfunowi #!$%@?ła i nic z tym nie robił. Teraz się doigrała. To działa w dwie strony. Nie można zawsze zasłaniać się tarczą w postaci "To jest kobieta". I co #!$%@? że kobieta? To ma prawo cię #!$%@?ć i wyrywać włosy z głowy bez konsekwencji XD? Dostała za
  • Odpowiedz
@Antylewak1992: Jprdl gdzie tacy spermiarze się rodzą gotowi bronić nawet takiego bazyliszka, bo kobietą ciężko to nazwać biorąc pod uwagę zachowanie jak i wygląd. Nie wiem co ty oglądałeś, ale ta reakcja wzięła się właśnie z ataku na tajfuna, który sam nie potrafił się obronić. Jeszcze jakieś wyskoki z paragrafami, no tak bo za atak na innego człowieka, obrażanie i pomawianie innych, kierowanie wymyślonych zarzutów i nie opuszczenie posesji na wyraźne
  • Odpowiedz
@heniu-jestem: @RasowyKundel @olgierdano_peto_gaszano Jeszcze wczoraj się bezczelnie śmiała do barona, że ciapka też tak załatwiła. Prowokowała go, razem się lali, tylko ona założyła mu niebieską kartę i pojechała na obdukcję, a on nie i załatwiła mu dwa lata odsiadki. Przemilczę już fakt że kilkukrotnie wczoraj wjeżdżała na córkę tajfuna i ją obrażała twierdząc że tajfun jej dziecko obraża, gdy ten nawet słowem się na temat jej dziecka nie wypowiedział. Ten wstrętny
  • Odpowiedz
@Dytongo: Ciapek to ten sam poziom co ona. Gość lata 24/7 wykręcony i tylko czekać aż kogoś zadźga bo jak to typowy śmieć bierze w łapy sprzęt i atakuje. Oni będą się #!$%@?ć, Wyzywać, Pluć na siebie a i tak będą ze sobą siedzieć bo to ten typ patologii właśnie. Jeszcze takie gówno ma pozwolenie na rozmnażanie się i pobieranie socjalu.
  • Odpowiedz
@RasowyKundel: tu się zgadzamy, chodzi mi tylko o zakłamania tej kreatury. Tak naprawdę to jego i ją powinni zgarnąć i trzymać w tym samym ośrodku co trynkiewicza z kategorycznym zakazem rozmnażania się
  • Odpowiedz
@RasowyKundel: Po pierwsze primo to nie jest kobieta tylko ogrzyca, po drugie primo to nie jest człowiek, bo człowiek nie oddaje własnego dziecka i nie topi szczeniaków, a po trzecie primo ludzi się nie bije, więc nie ma co bronić ani menelicy ani prawiczka, wszystkich do Lubiąża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@olgierdano_peto_gaszano: Helga atakowała Tajfuna a Bystrzak Helgę. To oddzielne sprawy są jakbyś nie wiedział. Nie mówię tutaj o tym, aby bronić helgi bo się jej należało, ale w taki sposób się to robi? Owszem ciężko nazwać kobietą ale w sądzie to się właśnie nazywa KOBIETA i nawet ma swoje prawa. Tak samo za menela na ulicy jakbyś mu #!$%@?ł publicznie to byś był sądzony jak za człowieka. Nie wiem dlaczego od
  • Odpowiedz
@heniu-jestem: oczywiście że piła i atakowała Tajfuna ale do Bystrzaka nie startowała a ten znikąd zaczął ją atakować. A jak Tajfun nie potrafi obronić się przed kobietą to dalej będzie miał wyrywane włosy.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Antylewak1992: Niezłe fikołki odstawiasz xD
Stanął w obronie rodziny Ta ogrzyca wszystkich obrażała, do każdego startowała, na każdego pluła, nawet do właściciela posesji się pruła, że kim on niby jest że się tu rządzi, co już było jakimś kuriozum. Miał prawo ją wyprosić, nie posłuchała, więc użył środka przymusu, który także nie podziałał, co tylko zaogniło sytuację. Jak u ciebie w domu niespokrewnieni gości mają więcej do powiedzenia niż własna rodzina
  • Odpowiedz
@olgierdano_peto_gaszano: oboje mówimy praktycznie o tym samym. Wyrzucając z domu mam na myśli to, że w zimę o 3 w nocy nie wyrzuca sie z domu tylko dzwoni sie po taryfę czy transport a helga chciała zadzwonić (może na taxi może po pały tego nie wiemy dokładnie) ale jej wyrwano telefon, więc można tu mówić o odmówieniu pomocy (nie mam na myśli tego, że ją wyrzucał bo normalny człowiek sam by
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Ja jej nie bronię tylko mówię o tym, że Sylwek ją po prostu zaatakował bez podstaw (ona mu nic nie zrobiła). Gdyby to Tajfun się z nią pobił to można mówić o jakiejś obronie czy coś, ale ona Sylwkowi nic nie zrobiła, biła się z tajfunem, wyrwała mu włosy i za chwilę Sylwek zaczął jej pluć w twarz całą akcję robił, o to chodzi. Można to zrobić w inny sposób
  • Odpowiedz
@Antylewak1992: to ty w ogóle nie rozumiesz sytuacji. Ona zaatakowała człowieka, gospodarz ją wyprosił, miał takie prawo, bo było to klasyczne zakłócanie miru domowe, prośba dosadna nie poskutkowała i zaczęło się działanie w afekcie. Po za tym teraz już bezczelnie kłamiesz. Krzyczał za drzwiami pod publikę, co zresztą potwierdził sam Lesio, że bystrzak nic jej nie robił w tamtym momencie i po co #!$%@? krzyczy. Żadnej krwi nie miała, tylko rozmazany
  • Odpowiedz