Wpis z mikrobloga

#famemma Tik Tak. #koniec

#indygo chciał dać innym skarb którego sam nie mógł zdobyć. To #pozytywnosc. Zawsze powtarzał żeby kochać życie i cieszyć się nim. To jest #indygo które chce pamiętać, to jest #indygo którym będe się dalej kierował. Natan też jest pogubionym psychicznie człowiekiem ale to jedyne co go łączy z #indygo. Znalazł akceptacje tutaj i w to brnie. Nie rozsiewa pozytywności tylko totalną patologie. Nie #gra we własną gre tylko gra wg. zasad freak fightów. Im więcej zła zasieje na konferencjach tym więcej na tym zyska. Jest zwykłym farmazonem.

Opuszczam tag a z nim cały wykop. Mówiłem kiedyś że Freaki będą jak #patostreamy. Ciągle trzeba będzie przesuwać granice zezwierzęcenia, kontrowersji i szokowania ludzi żeby utrzymać się na powierzchni. 90% tych ludzi to złodzieje, oszuści, krętacze i Judasze. Nie chce już w tym uczestniczyć. Nie chce tego wspierać swoją atencją i nie chce być tego częścią. Ujawnianie hipokryzji i złych czynów influ to już nie moja walka.

Możecie wmawiać sobie że cancelujecie ludzi z internetu którzy wam nie pasują ale wszyscy z którymi walczyliście mają się świetnie i śmieją się wam w twarz. Nawet jeśli oglądacie legalne retransmisje to dalej jesteście biorcami tych treści. Hejtujecie GOATS a jak wychodzi nowy odcinek to oglądacie i żywo komentujecie. Tak samo z Boxdelem i Aferkami.

Miło było spędzać z wami czas. Uważajcie na siebie bo na tagu zakulisowo dzieje się bardzo dużo. Są tu zainstalowani agenci. Są grupki na Discordzie pseudoelity tagu na których omawiają różne tematy. Duża część wojen tagowych jak we freakach - jest udawana i reżyserowana. Kiedy ja nie chciałem #gra ć w ich gre to postanowili mnie zniszczyć. WIem o tym bo pewien pan z takiej grupki chciał mnie tam wciągnąć i mi się wygadał. Potem wygadał mi się że pisał do innych że ja to on. I załatwiłem mu dwa mulciaki

Jedyne co mnie do dzisiaj zastanawia to kto podszywał się pod moją osobe. Olo92, Binkowski czy Pryshlyak. Na Olo dostałem kwity i zeznania wiarygodnych świadków, osoba która mnie udawała miała wiedze na poziomie Binkowskiego co by wskazywało na niego albo kogoś kto z nim współpracował a Pryshlyak czy teraz powinienem mówić Christian Huygens sam mi się wysprzęglił i dał kwity że pisał do WIeszJo że on to ja.

Bawcie sie dobrze, kochajcie życie i zachowajcie w sobie #pozytywnosc

Jak to możliwe?!
To co było wczoraj dla mnie dobre
Dzisiaj już widzę jako złe
To co było wczoraj przyjemne
Dzisiaj jest jakby zagrożeniem
Tak jakby ktoś dał mi nowe oczy
Nowe oczy

Egzegeza: Księga Pszczół
L.....a - #famemma Tik Tak. #Koniec 

 #Indygo chciał dać innym skarb którego sam nie...

źródło: Dawid Ozdoba

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz