Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry, PIERWSZY RAZ W 2024 (o)/ - 1 stycznia 2024, jest to 1 dzień roku.

Imieniny Konkordiusza, Masława, Mieczysława, Mieczysławy, Mieszka, Odylona - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Nowy RokŚwiatowy Dzień PokojuŚwięto Najświętszej Marii Panny Rodzicielki - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 20°C, Słońce wstało o 07:52 a zajdzie 19:45. Dla porównania w Poznaniu jest 3.4°C, a Słonko będzie z nami od 08:02 aż do 15:49.

Cytat na dziś: Teorie i zasady nie są ani prawdziwe, ani fałszywe. Są jedynie mniej lub bardziej przydatne.

Niech spadną deszcze! (o) Udanego 2024!

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @erebeuzet: @wrednyroman: @21papaj37: @Lutniczek: @K00tek: @Marinero1:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 18
@i_bless_the_rains_down_in_africa: druga!

Dzień dobry kochani,
Pora wstać i posłuchać trochę totoafryki żeby wejść na obroty.

Dzisiaj będę przyklejać listwy pod sufitem i malować ściany pod garderobę. Pan stolarz wszystko pomierzył, teraz czekam na projekt i z dużych 'mebli' to by było na tyle. Zostanie remont łazienki która zdążyła się w tak zwanym międzyczasie totalnie #!$%@?ć (ʘʘ)
@slabehaslo Żonka siadła o 0:15 i odpaliła hiroski, bo mi wierzyć nie chciała, jak jej przed 24:00 powiedziałem, że wyszło nowe miasto, haha. I kurde trochę pograła, bo odpadłem po pierwszej ze snem, z ona twardo siedziała jeszcze.
Całkiem sensowne fajery odpalili u nas sąsiedzi, było na co popatrzeć. Na szczęście hałas nie obudził żadnego z dzieci.

Końcówka roku u mnie kiepska, złapaliśmy jakiegoś szmaciarza wirusa i drugi tydzień cały dom smarka,
Żonka siadła o 0:15 i odpaliła hiroski, bo mi wierzyć nie chciała, jak jej przed 24:00 powiedziałem, że wyszło nowe miasto, haha.

@buczubuczu: grubo :D

Dodali Factory do HotA? :D

@Pjotsze: tak :D

Końcówka roku u mnie kiepska, złapaliśmy jakiegoś szmaciarza wirusa i drugi tydzień

@buczubuczu: u mnie podobnie, tyle że na antybiotyku ( ͡° ʖ̯ ͡°) będę musiał chyba po l4 wystąpić bo jakoś
slabehaslo - >Żonka siadła o 0:15 i odpaliła hiroski, bo mi wierzyć nie chciała, jak ...
Witam państwa bardzo serdecznie w 2024 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby ten był dla was udany i łaskawy bo dla mnie zaczyna się kiepsko (tata został zdiagnozowany z rakiem jelita grubego 3 dni przed świętami)

@Jurgen_Van_Beethoven @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: