Wpis z mikrobloga

Jak najtaniej wpłacać na binance
1.Co to jest za opcja open banking sepa (mniejsza prowizja za wpłatę?
2. Wpłacając euro zwykłym przelewem sepa, binance przeliczy mi je od razu na usdt, (kurs usdtjest dokładnie tak samo jak dolara?) Czy za to przeliczenie biorą jaka prowizje?
3. Sprzedając krypto na binance, już normalnie można sprzedać je za euro i zrobić zwykły przelew sepa na swoje konto? Prowizja ze strony binance za taki przelew to chyba niecałe 1euro? Nic więcej nie doliczają?

#binance
#kryptowaluty
kuba4333 - Jak najtaniej wpłacać na binance
1.Co to jest za opcja open banking sepa (...

źródło: Screenshot_20231231-212500_Opera

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
1.Co to jest za opcja open banking sepa (mniejsza prowizja za wpłatę?


Łączysz swoje konto bankowe z kontem Binance, i aktywujesz "szybkie transfery". Jest to najkorzystniejsza opcja wpłacania na Binance, gdyż prowizja za wpłatę wynosi ok 1 promil (0.50 euro za wpłacone 500 euro)

@kuba4333:
  • Odpowiedz
@kuba4333 wybierz tą opcję to binance cię poprowadzi co masz zrobić. Mam ci tutaj krok po kroku opisać co masz kliknąć? Trochę samodzielności bo zginiesz w tym świecie.
  • Odpowiedz
u mnie Revolut nie przepuścił przelewu, "dla mojego dobra". Choć tłumaczyłem im że ja to ja i 10x potwierdzałem że chcę ten przelew zrealizować to i tak mi go anulowali.
  • Odpowiedz
@Omega5: @kuba4333 @Chandox @kapielo @Giga_Przegryw
Cześć Mirki, mam ten sam problem od 10 listopada kilka razy próbowałem zasilić #binance z #revolut a pomocą OpenBankingSepa, kreator bardzo fajny, ale Binance wciąż to odrzuca. Próbowałem też z #millenium #millennium ale na liście #binance jest tylko Revolut Bank Polska, Santander i Mbank - Millenium nie ma:( wiec mimo szczerych chęci nie mam jak zasilić przelewem #binance.
Udało się wam przebić ten mur?
Czy
  • Odpowiedz
@Giga_Przegryw: Sprawdziłem teraz, mam na zielono konto zweryfikowane. Binance używam od 2,5 roku robiłem około kilkunastu wpłat w tym czasie. Co jakiś czas widziałem że się zmieniało raz EUR raz USD, ale zawsze jakość się udawało, ale teraz nic( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz