Wpis z mikrobloga

@Qwero: Przeszedłem elden ringa, zacząłem grać w hogwarts legacy, po hogwarts w planach sekiro, trzeba w końcu wrócić do gothica, chce kingdom come ograć, cyberpunka chyba też by wypadało.
Na twoim miejscu odpalił bym kroniczki.
  • Odpowiedz
cyberpunka chyba też by wypadało.


@Wimix21: nie polecam od siebie, wielki zawód, właściwie 2-3 ciekawie napisane postacie a reszta gry jest mega pusta
  • Odpowiedz
nie polecam od siebie


@sorek: ale na powaznie z tej listy akurat cyberpunka nie polecasz? hogwarts legacy jest lepszy?

generalnie jak ktos lubi tego typu gry to dla samego swiata, smaczkow i ogolnej obecnosci w kulturze warto przynajmniej zagrac
  • Odpowiedz
@sorek: Gdybym miał się sugerować poleceniami innych odnośnie gier, to prawie w nic bym nie grał.
Wole sam przejść i subiektywnie ocenić, może mi się spodoba.
  • Odpowiedz
@Qwero: sleeping dogs świetna gra, a mało się o niej mówi, polecam, bardzo niedoceniony tytuł a niezwykle warty uwagi, szczególnie jeżeli lubisz gta, ja za gta nie przepadam, a sleeping dogs uwielbiam.
  • Odpowiedz
@Wimix21: Ja się przy cyberpunku świetnie bawiłem, więc to kwestia gustu. Tym bardziej teraz, po tylu poprawkach. Ogrywałem go ponad 2 lata temu i chętnie ogram ponownie wraz z DLC. Jedna z lepszych gier ostatnich lat moim zdaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam na liście mnóstwo gier, w które chcę zagrać, ale nie mam na nie czasu. Czy macie jakiś "system" do ogrywanie gier np.: grasz w jedną konkretną grę i nie grasz w inną, dopóki jej nie skończysz?
  • Odpowiedz
hogwarts legacy jest lepszy?


@3mortis: hogwart legacy jest taki sobie, bardzo bezpłciowy, ale ma dużo lepiej oddany klimat niż to co próbuje CP przekazać. Ale zgadzam się, też nie traciłbym czasu na to.

@Wimix21 wiesz, ja nie lubie gier typu sekiro (eldena przeszedłem), ale potrafię docenić dobre gry więc mówię pod tym względem. Być może znajdziesz coś dla siebie w CP, po prostu poleciłbym Ci Kingdoma wcześniej bo to najwyższa półka.
  • Odpowiedz