Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 3
@interpenetrate: Obawaim sie że nie zestarzała sie dostatecznie dobrze dla nowych graczy. Klimat i historia są wciagające i chyba najlepsze z całej serii ale pewnie we współczesnych czasach lepiej podejdzie Fallout IV
  • Odpowiedz
@Moxito fabuła New Vegas dorównywała pierwszym dwóm Falloutom i próba zapożyczenia klimatu F2 na skajrimowym silniku było ciekawe; szczególnie że erpegi Interplaya były protoplastami sandboxów. Swoją drogą Warlockracy na YT zrobił świetny film o Fallout: NV
windows95 - @Moxito fabuła New Vegas dorównywała pierwszym dwóm Falloutom i próba zap...
  • Odpowiedz
  • 3
@Moxito pomyśleć czym mogłaby być gdyby te #!$%@? z Bethesdy z beztalenciem Toddem włącznie dali im więcej niż 18 miesięcy na zrobienie tej gry.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@forever__green: dla mnie czwórka też była spoko, fabuła tak nie wciągnęła jak przy new vegas więc nie chodziłem niedospany i niedożywiony jak zombie ale w sumie było spoko. Ja za to się odbiłem od fallouta 1 i 2 choć podobno fabuła też jest dobra
  • Odpowiedz
@interpenetrate: zacytuję sam siebie, ostrzegam że są spoilery:
"Dlaczego Fallout: New Vegas jest dobrą grą i jak się o tym przekonałem.
Zacząć trzeba od tego, że swoje młode lata spędziłem młócąc pierwszy RPG w życiu: Fallouta 3. Ta gra nie miała przede mną żadnych tajemnic, przechodziłem ją na wszystkie możliwe sposoby, a noce nie poświęcone na granie, traciłem na czytanie wiki żeby zobaczyć co jeszcze ominąłem. To była miłość od pierwszego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Gilad: a ja właśnie na odwrót, po latach chciałem sobie odświeżyć i trochę zacząłem rushować i złapałem się na tym że nie czuje już tego samego klimatu co za pierwszym razem więc odłożyłem by nie psuć sobie wspomnień
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
A tak lekko offtopowo jeśl chodzi o klimat fallouta to mocno mi się z nim kojarzy oczywiście the ink spots ale też album godspeed you, black emperor F# A#.
Zawsze mam new vegas przed oczami gdy go słucham
pywc - A tak lekko offtopowo jeśl chodzi o klimat fallouta to mocno mi się z nim koja...
  • Odpowiedz
@pywc crashe w NV to wynik tzw wycieku pamięci. Gra doczytuje kolejne lokacje i nie wyrzuca z ramu tych które już nie są potrzebne, przez co użycie pamięci rośnie w nieskończoność. I przy ok 1.06 GB następuje crash do pulpitu.

Jest na to fix. I z fixem rzadko przekraczamy 700 MB.

Temu modowanie tej gry to horror. Bo modami jeszcze bardziej to użycie ram podnosiliśmy, a progowa wartość #!$%@? grę zostaje niezmienna.
  • Odpowiedz