Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce:

Wrzucałem 2 dni temu, NYT chce całkowitego zaorania modelu przez to, że użyli ich danych, sprawę prowadzi gość, który bierze tylko sprawy tego kalibru, nad człowiek nie nadążą gotować bigosu, bo chyba jednak AI nie wytnie crudziarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wafel93:

Dla mnie nawet takie tłumaczenie, że jak korzystali, nie wiem, z komentarzy czy wątków na reddicie gdzie ktoś robił to za darmo to wcale nie oznacza, że ktoś się zgadzał, żeby to udostępniać do jakiegoś modelu AI, żeby potem na tej podstawie ktoś to monetyzował, no #!$%@? xd
sprawę prowadzi gość, który bierze tylko sprawy tego kalibru, nad człowiek nie nadążą gotować bigosu


@Need: No tak... OpenAI współpracujące z Microsoftem z całą pewnością nie ma za sobą rzeszy prawników.
@Veni:

No pewnie ma, jednak jak ktoś jest prawnikiem polującym typowo na takie sprawy z których można dużo ugrać to podejrzewam, że przygotowanie merytoryczne jest ogromne i że z grubsza też bierze takie sprawy, które jest duża szansa wygrać. Skoro wygrywał tego typu sprawy wcześniej to nie bardzo rozumiem ten argument, że MS ma rzesze prawników, zresztą on nie robi tego sam tylko jego kancelaria