Wpis z mikrobloga

#ator
Ciekawiło mnie to, na kogo ator w tych wyborach głosował. Słucham go okazyjnie od 4 miesięcy i drogą dedukcji dochodziłem, na kogo na pewno nie głosował.

Otóż, z tego co mówi to od razu odpadła
konfederacja, pis i lewica. Ale za jakiś czas powiedział, że nie głosował też na 3 drogę.

Czyli drogą dedukcji doszedłem do KO.

Ale ostatnio powiedział, że również na KO nie zagłosował....

Czyli wychodzi na to, że głosował na jakąś partie, która nie przekroczyła progu wyborczego.
  • 7
@Xvenowski: czyli głosował albo na bezpartyjnych samorządowców albo na polska jest jedna. Patrząc, że poza konfederacją to polska jest jedna była najbardziej katoszurska i ogólnie szurska, antyukrainska i pseudo patriotyczna to na nią z dużą dozą prawdopodobieństwa oddał głos (lider tej partyjki był prezydentem Siemianowic Śląskich i tak świetnie rządził, że oddał miasto w ręce maryji, bo osoba, która nie żyje od prawie 2000 lat lepiej rządzi niż on. Dodatkowo miał
@Counter-Cz3si0: Ciekawe rozwiązanie zagadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale z drugiej strony Polska jest jedna nie miała szans na wejście do parlamentu, chyba komitetu nie zarejestrowali wszędzie?
Więc to był defacto głos stracony.
przede wszystkim to nie wierz w to co mówi Ator, on w poniedziałek mówi że coś jest czarne, by w środę powiedzieć że jest żółte, niestety tak głupich ma widzów że nie musi się zbytnio starać by pamiętać co mówił jakiś czas temu


@masonios72: haha, serio tak robi? Ja zauważyłem, że czasami się przejęzycza (w sensie dobrze myśli, ale zle mówi).
Np. mówi, że na polskiej scenie politycznej pojawił się Zelensky
@Xvenowski: w Warszawie mieli zarejestrowane listy i można było na nich głosować. Szans na wejście nie mieli żadnych z praktycznie zerowym poparciem i praktycznie nie prowadzeniem kampanii wyborczej, ale głos można było oddać i liczył się jak na każdą inna partię, a Ator raczej nie patrzał, czy ma szanse wejść
@Xvenowski:

haha, serio tak robi? Ja zauważyłem, że czasami się przejęzycza (w sensie dobrze myśli, ale zle mówi).

Np. mówi, że na polskiej scenie politycznej pojawił się Zelensky (pewnie miał na myśli Hołownie)

Najlepiej to widać, że mówi jak wiatr zawieje, gdy raz mówi, że partie polityczne chcą go na swoich listach i to z miejsc, z których na pewno by się dostał (w domyśle np jedynka w Warszawie) i ciągle
Najlepiej to widać, że mówi jak wiatr zawieje, gdy raz mówi, że partie polityczne chcą go na swoich listach i to z miejsc, z których na pewno by się dostał (w domyśle np jedynka w Warszawie) i ciągle dostaje propozycje wpisania na listy wyborcze


@Counter-Cz3si0: Niby mało prawdopodobne, chociaż z drugiej strony kto się przed wyborami spodziewał, że taki Kołodziejczak będzie kandydować z list KO? A Kołodziejczak też bywał gościem u