Wpis z mikrobloga

@cinu4: 8 gwiazdek to najgorsze gówno, które sobie opozycja wobec pisu wyhodowała na butach. Ja jestem 100% antypisowcem (polecam sprawdzić mój profil), ale 8 gwiazd to było gówno.
  • Odpowiedz
@Silklash: sam jesteś gównem, 8 gwiazdek było odpowiedzią na cenzurę, którą PiS wprowadził w mediach. Skoro nie można krytykować władzy to ludzie zaczęli używać gwiazdek, żeby wyrazić sprzeciw. A że jest to wulgarne, to co z tego? Do chama trzeba kierować prosty przekaz.
  • Odpowiedz
@jutokintumi: inteligentny trolling jest lepszy, poza tym 8 gwiazdek nikomu nic nie dało, poza pisowcom, którzy mieli benzynę do machiny propagandowej, ale #!$%@? tam wykopki wiedzą. Dwubiegunówka, czarno-białe postrzeganie wszystkiego. Nowe, nie znałem.
  • Odpowiedz
@josedra52: Co za ludzka wsza. Zawraca dupe a potem wchodzi ci w każde słowo i smęci cos pod nosem. Opętani ludzie. Szkoda że chłopaki bardziej nie obyte z kamerą bo by go tam zjedli i wysrali..
  • Odpowiedz
8 gwiazdek nikomu nic nie dało, poza pisowcom, którzy mieli benzynę do machiny propagandowej, ale #!$%@? tam wykopki wiedzą


@Silklash:

Dzięki 8 gwiazdkom PiS i jego machina wygrali po raz 3!! Brawo PiS! Brawo machina! Znowu wygraliście!

xddd
  • Odpowiedz
inteligentny trolling jest lepszy, poza tym 8 gwiazdek nikomu nic nie dało, poza pisowcom, którzy mieli benzynę do machiny propagandowej, ale #!$%@? tam wykopki wiedzą


@Silklash: znalazł się randomowy analityk od siedmiu boleści xD
  • Odpowiedz