Wpis z mikrobloga

Jeżdżę tym samochodem już 5 lat i bez większych problemów. Coś mnie podkusiło, by sobie sprawdzić historię na mObywatel i zaświeciło mi na czerwono w #autodna No to z ciekawości wybuliłem 80 złotych i takie coś mi wyskoczyło. Przed kupnem niczego w raportach nie było... Teraz się zastanawiam, co było robione :/ Jakieś sugestie, co to że samochód praktycznie dookoła był naprawiany? Z drugiej strony, szkoda nie za duża, bo tylko 1000 euro.

#samochody #serwis #hondaufo #honda
Promilus - Jeżdżę tym samochodem już 5 lat i bez większych problemów. Coś mnie podkus...

źródło: Screenshot 2023-12-30 at 16-46-46 autoDNA sprawdzenie historii pojazdu online

Pobierz
  • 6
@Promilus: Już wielokrotnie choćby tu na wykopie podważano wiarygodność tych raportów.
Nie wiadomo skąd i na jakich zasadach pozyskują dane. Ich zasady nie są transparentne.
Sam miałem szkodę parkingową. Dostałem 3 tysie, odwołałem się, ubezpieczyciel dołożył 500 zł, a przy sprzedaży potencjalni kupujący podsyłali mi raporty że czemu piszę że bezwypadkowy skoro w odstępie 3 tygodni (czas między pierwszą wypłatą a drugą - jedyne co się zgadzało) samochód miał 2 szkody