Wpis z mikrobloga

Teraz nie dosyć, że po raz kolejny wyszedłeś na ciotę, zostałeś oblany moczem i to wszystko za uczciwą cenę czyli za darmo. Mam nadzieję, że jak już trafisz za kratki to będą ci kazali z klapy od kibla szamać.


@Omenisty: Nie no w Gromdzie czy EFM potrafił dać dobrą walkę, przy czym tam się bił albo bez publiczności, ja mysle ze jego przede wszystkim zjada hejt, ze raz przegral i potem
@onlyforpictures25 A to jest raczej kasus Najmana. Zobaczył, że za takie pajacerki dostaje i tak gruba kasę, najważniejsze żeby robić show na konfach. W gromdzie dawał sobie obić ryja za kilka tysięcy i se przekalkulował, że równie dobrze może się kłaść albo udawać kontuzje za kilkanaście razy więcej. Ale do tego raczej trzeba mieć jednak mocna psyche jak Najman, bo wychodzi na #!$%@? w #!$%@? a to przecież ulicznik najlepszy.
@Drapak: z mojego doświadczenia wiem, że 90% "ulicznych walk" to cepeliada dwóch chłopów nie potrafiących się bić i wychodzących z założenia, że prawdziwej bijatyki nauczą się na ulicy, a nie na salce treningowej, to, że jednak nie mają racji wychodzi jak na przykład na gromdzie ci wszyscy ulicznicy, bijocy, charakterniaki, chuligani i inni są wyjaśniani przez potężnego strażaka o aparycji wujka przy wigilijnym stole