Wpis z mikrobloga

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa przyszedł do mnie w końcu, zagubiony przez ups, prezent świąteczny (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)
stoi obok pracy i od teraz już zawsze (hehe) będę zrelaksowana i fajna; a tak serio: jezu jaki bajer, kocham XDDDDDD i jeszcze jakie nastrojowe światło daje! wybrałam fioletowo-pomarańczowe, choć zastanawiałam się nad pomarańczowo-żółtym
PIĘKNE XDDD
#chwalesie #pracbaza #grafika sorry, ale mi to daje inspo i relaks w przewracaniu oczami z klientem XD
lunaria - aaaaaaaaaaaaaaaaaaa przyszedł do mnie w końcu, zagubiony przez ups, prezent...

źródło: giphy-downsized-large

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@Roballo: to samo XDDDD w simsach obowiązkowo musiała być XD ile się twoja rozgrzewa, że jest dużo i szybko plumków? bo u mnie tak 1,5h (wczoraj zapuściłam po raz pierwszy) do pełnego rozgrzania. który kolor wybrałeś? XD
  • Odpowiedz
@lunaria: ja tez mam to od dwoch dni jakos xD za pierwszym razem tez jakos dluzej to sie nagrzewalo, teraz wlaczylem to napisze jak bedzie bulgotać. Chcialem zdjecie zrobic, ale wychodzi na zdjeciu rozowe - mam takie mocno czerwone, poszedlem w klasyke, ale zajebiscie w nocy to wyglada taki pokoj na czerwono xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Roballo: oki XD u mnie to samo, filmik/zdjecia nie oddają jakie jest piękne i nie widać, ze woda jest fioletowa itp. hihihi, to ja też teraz włączam, miłego relaksu XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Roballo: ʕʔʕʔʕʔ kolekcja sie rozrosnie XD widzialam fotę z targów mieszkaniowych, firma sobie zrobila ściankę z samych takich lamp, meeeeeeega to wyglądało XD
  • Odpowiedz