Wpis z mikrobloga

Incele #neuropa z POKO podniecają się posłanka Wiśniewską pic rel. Tymczasem wygląda ona jak dziecko polskiego incela który pojechał do Azji na seksturystykę i wyszło takie coś. Wynoszą ją na piedestały, chociaż wygląda, jak wygląda, a spowodowane to jest tylko kompleksem niższości. Jakie poseł Wiśniewska ma kompetencje? Bogaty tatuś incelak co musiał do Azji wyjechać żeby zaznać seksu? Będą pluć na #polska bo wmawiana jest im nienawiść od maleńkości do własnego kraju przez ściekowe media typu TVN. Polecam książkę Rafała Ziemkiewicza pod tytułem "Polactwo" w tej kwestii. Gdy inne wykopki oraz zagraniczne media zachwalały urodę chyba najpiękniejszej kobiety polskiej polityki Magdaleny Ogórek pojawiła się fala bezpodstawnego hejtu. To są właśnie ci ludzie, którzy tak zaciekle walczą o równość i tolerancje ale tylko gdy nie dotyczy ona Polaków i Katolików. Jest to niebywały skandal.

#sejm #bekazlewactwa #4konserwy #polska #bekazpisu
Shzavv - Incele #neuropa z POKO podniecają się posłanka Wiśniewską pic rel. Tymczasem...

źródło: SkośnyPolack

Pobierz
  • 33
Ten ryj xD ale masz racje że lewactwo się spuszcza do tego. no cóż, jak się nienawidzi Polski i wszystkiego co polskie to nawet oczy nie działają. Zresztą nic dziwnego bo większość neuropy z POKO to sfrustrowane prawiczki. Mam nadzieję, że przyszły Pan Premier Pan Dariusz Matecki zrobi z tym porządek.
  • 2
@JWPHU: Daje plusa! To dobry pomysł wybrać Pana Mateckiego na Premiera! Polska Polityka potrzebuje świeżości, a wiem że Darek potrafi to Polsce dać. Mało osób to widzi, ale wiem że każda Wielka Postać na początku jest hejtowana, a wierze że ludzie za rok lub dwa przejrzą na oczy.
@Shzavv: Opłacani przez POKO trolle będą go hejtować, ale każdy kto rozmawia ze zwykłymi Polakami wie, że jest to naprawdę bardzo porządny człowiek. Ciekawe ile osób nabiera się na to co piszą opłacane wykopowe trolle tuska? Myślę że niewielu bo Polacy to mądry i dumny naród.
  • 1
@JWPHU: Oni zobaczą co znaczą ich manipulacje w internecie przy następnych wyborach. Wtedy będzie skowyt i płacz, ale już będzie za późno... Mam nadzieję, że wtedy PiS się nie zatrzyma i zdelegalizuje pewne firmy opłacane przez zagraniczny kapitał. Ciekawe ile muszą im płacić za takie polakożerstwo ¯\(ツ)/¯
  • 9
@andrzej-roman: Polecam również tę książkę dla nieuków z POKO i dla tych którzy wierzą w propagandę opłacanych trolli. Dobrze opisuje czemu Polska jest zwana burdelem Europy przez pedagogikę wstydu promowaną przez obóz 3RP. Wiem że będzie to trudne dla wyborców POKO bo oni żadnych książek nie czytają, jedynie obrazki w TVN i "Królowe życia"
Shzavv - @andrzej-roman: Polecam również tę książkę dla nieuków z POKO i dla tych któ...

źródło: NieukizPOKO

Pobierz
@radkoski: niestety problem jest taki, że oni są zadziwiająco aktywni i robią wodę z mózgu nieco mniej świadomym użytkownikom. Najlepiej byłoby jednego pajaca z drugim zbanować, ale wiadomo, to wykop i rogale się muszą zgadzać.

Całe szczęście na hejto nie ma takiego syfu.
@Shzavv: jak czytam twoje wysrywy to odczuwam ten wstyd o którym pisze Ziemkiewicz. Wstyd, że ty i ja należymy do tego samego narodu i to, że muszę dzielić moje obywatelstwo z takim wazonem
@Shzavv: Typie, o co masz do niej żal? Że się urodziła? Skoro jej ojciec jest Polakiem, a matka Azjatką to ma być czarna?
Coraz głupsze te wasze przekazy dnia ( _)
@Blaskun nie no, pewnie dzban jakiś.. Akelsandra Wiśniewska - Uczęszczała do IV Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi; w 2011 wyjechała do Włoch w ramach stypendium United World Colleges[w innych językach], gdzie kształciła się w UWC Adriatic i zdała egzaminy maturalne[5][6]. Ukończyła studia z zakresu nauk politycznych i filozofii w London School of Economics. Uzyskała magisterium z polityki publicznej w Blavatnik School of Government[w innych językach] na Uniwersytecie Oksfordzkim[7]. Podczas nauki
Gdy inne wykopki oraz zagraniczne media zachwalały urodę chyba najpiękniejszej kobiety polskiej polityki Magdaleny Ogórek


@Shzavv: no dobra, bejt 4/10 - za Grażynkę po serii wizyt u chirurga jako "najpiękniejszą kobietę polskiej polityki".