Wpis z mikrobloga

Oto dobiegający 50-tki Apoloniusz Tajner, tuż przed Turniejem Czterech Skoczni 2000/2001, który z #!$%@? wygra Adam Małysz xD

Jeszcze nie wie, że wkrótce jego podopieczny zostanie idolem kryzysowym dla całego narodu i ambasadorem naszego skoku cywilizacyjnego do Europy, przez co on sam stanie się jednym z najpopularniejszych ludzi w Polsce, potem prezesem Polskiego Związku Narciarskiego (pensja >70k), celebrytą, będzie roochał prawie 40 lat młodszą laskę, z którą się ożeni, a na koniec zostanie posłem partii rządzącej xD

Ale on jeszcze nie wie nic xD W tym momencie jego plany obejmują potrenerowanie jeszcze troche z Mateją i Skupniem, a potem emeryturkę i dożywotnie chlanie bimbru we wsi pod ustroniem xD

Pamiętajcie mirki z tagu #przegryw, że może i dla Was przewrotny los szykuje takiego Małysza na Waszej drodze.

#skoki
KashaTriceps - Oto dobiegający 50-tki Apoloniusz Tajner, tuż przed Turniejem Czterech...

źródło: 82

Pobierz
  • 5
Plusujących zawołam za 5 lat. Idę o zakład, że Tajner będzie wtedy co najmniej ministrem sportu xD Gość ma niebywały timing w życiu, jego prezesura w PZN też przypadła na okres złotego pokolenia polskich skoczków. Ustąpił ze stołka jak to pokolenie zaczęło wymierać i wszedł w politykę, również w idealnym momencie xD
KashaTriceps - Plusujących zawołam za 5 lat. Idę o zakład, że Tajner będzie wtedy co ...

źródło: 402307304-17888477279947286-3727748034295669-n

Pobierz