Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim mi pomagało myślenie, że ten etap minie i faktycznie minął. Angażujcie rodziców i teściów tak dużo jak tylko się da. Olejcie perfekcyjnie czysty dom albo najlepiej weźcie kogoś do sprzątania a jedzenie na dowóz. Będzie lepiej, pozdrówka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim późni rodzice? Znacznie po 30? Natura jednak nieprzypadkowo wymyśliła że najlepszym czasem na dzieci jest pierwsza połowa trzeciej dekady życia - jest sporo energii i chęci na te wszystkie sprawy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: > już myślisz że zasnęło, że możesz odłożyć

O panie, żadnego noszenia, bujania, skakania i stawania na głowie, bo wkrótce będziesz mial jeszcze bardziej #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mankovich: myślę, że straszenie mirków nie ma sensu, bo tu większość to incele, którym ojcostwo nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast do OPa: jeśli to nie bait to wyjeb na śmietnik i po kłopocie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Niezły z ciebie potwór, skoro potrafisz tak obrzydliwie wypowiadac się na temat własnego dziecka. Lepiej szybko sobie zdaj sprawę, że ty się juz nie liczysz, tylko dobro człowieka, którego stworzyłeś, więc teraz #!$%@? na jego potrzeby i kołysaj tyle, ile trzeba, bez stękania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem bardzo podobnie przez pierwszy rok, 1.5. później jest znacznie łatwiej i w końcu przychodzi moment, nawet. IE wiesz kiedy, dy ten gowniak jest najważniejsza osoba w twoim życiu i mógłby Ci skakać po mordzie całą noc a ty jak #!$%@? będziesz się cieszyć. Mężczyźni nie mają biologicznych procesów jak kobiety, oksytocyna nie jest wydzielana u mężczyzn podczas porodu, u nas potrzeba na to czasu. Będzie lepiej miras
  • Odpowiedz