Wpis z mikrobloga

Cześć planuje zakup odkurzacza pionowego, cena to około 2500, chodzi o samsung JET 95.
Opinie mega dobre, generalnie podoba mi się design itp. Pytanie bardziej czy naprawdę te odkurzacze są warte takich pieniędzy? Czy jako posiadacze nie żałujecie zakupu? Mamy małe dziecko i kota, więc dobrze by było miec zawsze pod ręką możliwośc odkurzenia, ale czy to nie za duży wydatek jak na tego typu sprzęt.
#odkurzacz #nieelektronika #elektronika #dom
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Jcmg nie ma czegoś takiego jak za duży wydatek jeśli kogo na coś stać. Ja nie całe pół roku temu kupiłam iPhona 14pro - głupi telefon, nie? - za 4,5k i nie żałuję ani złotówki. A wiadomo że sprzęty - w tym też odkurzacz - mają służyć długie lata, ja przynajmniej wychodzę z takiego założenia. Nie wymieniam tel co 2 lata, pewnie tak samo jak Ty odkurzacza.
  • Odpowiedz
@Jcmg: porównywałem te odkurzacze i wydaje mi się że zamiast samsunga wziął bym Dysona V11. Nie ma problemu z częściami zamiennymi i jest widocznie lepszy we wciąganiu drobnych rzeczy.
Natomiast patrząc całościowo to kupił bym Xiaomi G11, jest znacznie tańszy a nie ustępuje dużo. Zwykły odkurzacz i tak musisz mieć.
  • Odpowiedz