Wpis z mikrobloga

Z jednej strony chciałbym jako incel mieć normalne życie, rodzine, dzieci ale z drugiej strony tak się zastanawiam czy aby na pewno warto + czy nie zrobię dzieciom krzywdy

Czy to jest warte tego aby moje dzieci cierpiały jak ja ? Jeżeli zawiązałbym się z kimś o moim odpowiedniku SMV to by była to laska 3/10 max 4/10 i to przy dobrych wiatrach, z takiego czegoś dziecko wyszło by zauważalnie poniżej przeciętnej, jeżeli byłaby to dziewczynka to jeszcze by miała szanse ale dla takiego chłopca w świecie za 20 lat nie będzie miejsca, zafunduje mu depresje samotność, brak miłości i odrzucenie, po ? OVER PO CAŁOŚCI Tylko po to by mieć kogoś do kochania oraz kogoś kto raz na jakiś czas mnie odwiedzi i będzie o mnie pamiętał ?

Jeżeli bym kogoś znalazł to rozważyłbym in vitro z wyborem płci, to chyba jedyne rozwiązanie jak dziewczyna by chciała mieć dziecko

#blackpill
#przegryw
#zwiazki
#dziecko
#tfwnogf
#antynatalizm
  • 10
@jonasz68: jesteś potomkiem linni która z sukcesem się rozmnażała do dzisiaj. Dużo genów nie objawia się z pokolenia na pokolenie dzieci mogą.dostac przypadkowo geny jakiegoś Chada z 4 pokolen. No ale sza są jest mała.

Zdecyduj sam.