Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: typowe hipergamiczne polczysko, za 10 lat będzie na takim etapie, że będzie marzyć o tych gościach, którzy do niej obecnie piszą, czy to Polakach, czy Ukraińcach, ale wtedy będzie za późno, zostaną sami żule bez zębów chętni na związek

@dam2k01

150cm


Większości facetom to nie przeszkadza, a powinno, bo kobiety też przekazują swoje geny dalej.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W wieku 31 lat to ja bym sie na Twoim miejscu Asia cieszyl, jakby ktokolwiek do mnie napisal


@schweizer: Co Ty, 31-latki nie narzekają na zainteresowanych. Szczerze mówiąc, to podejrzewam, że żadna kobieta na Tinderze na to nie narzeka, nie ważne ile ma lat.

za 10 lat będzie na takim etapie, że będzie marzyć o tych gościach, którzy do niej obecnie piszą


@Kalimowski: Wszyscy się starzejemy. 41-letni mężczyzna też o
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: Zainteresowanych czym? Przygodnym seksem i niczym wiecej, a laski 30+ juz sie co do zasady wyszalaly i nie tego tam szukaja. Nie mowiac juz o tym, ze ci zainteresowani to w duzej mierze jakies mlode gnoje z fetyszem milfa, ktorzy dla tej 30 nie sa specjalnie atrakcyjni. Z kolei powazni panowie, z ktorymi taka pani chcialaby popisac, uderzaja oczywiscie do mlodszych.

Wszyscy sie starzejemy, ale my faceci na rynku matrymonialnym
  • Odpowiedz
@schweizer: jak #!$%@?. Widać spłakanie kolesi, którzy nie mogą ogarnąć sobie baby, a ty pierdzielisz, że macie czas. Na co? Na kompletne wyły sienie czy wychodowanie jeszcze większego bebecha? Facetów, którzy dobrze się starzeją jest może 5%, a ci którzy się dorobili i mogą rozdawać karty jakieś 2%.
  • Odpowiedz
@PoznanskaSzneka: Widzę sporo frustracji, ale nie zmieni to faktu, że laski lubią starszych od nich kolesi, natomiast faceci lubią młodsze od siebie kobiety, tak że oczekiwania obu stron sa w tym przypadku 100% komplementarne. Przykro mi.
  • Odpowiedz
@PoznanskaSzneka: Właśnie mi przyznałaś, że mamy więcej czasu, spór może być jedynie jak dużo. Czy będzie to 5, 8 czy 10 lat zależy już od atrakcyjności danego faceta, niemniej faktem jest że w naszym przypadku taka opcja jest w ogóle na stole, u was - nie bardzo. Facet po trzydziestce a kobieta po trzydziestce to dwie zupełnie inne sytuacje, w których to kobieta jest w dużo gorszym położeniu, chociażby ze względu
  • Odpowiedz
@schweizer: fajny jesteś taki nie za mądry w czym całym swoim farmazoniarstwie. Żyjesz pod kamieniem albo na chama musi wyjść na twoje, a prawda jest po środku. Laski rodzą w wieku 35 lat i dalej od zawsze. Wystarczy spojrzeć na kolesi ze stand up'u w Polsce (idealnie pokazanie twarze i sylwetki z każdych stron) żeby zobaczyć, że faceci nie starzeją się lepiej. W dodatku 99% z nich laski w swoim wieku.
  • Odpowiedz