Wpis z mikrobloga

2mld za pisu było be, ale 3mld za ko juz jest git. I jeszcze te "zdroworozsądkowe" tłumaczenia, no wiesz to trzeba na spokojnie usiąść, restrukturyzacja kosztuje itd. Generalnie KO nie musi się tłumaczyć, bo lud sam sobie tłumaczy ten dysonans. Idealnie. Wróćmy do sprawy likwidacjji. Za pisu wszyscy byli za, teraz Sienkiewicz stawia w stan likwidacji, więc zlikwidują tvp prawda, prawda? Bez 3mld media upadną, ale przecież Donek od początku mówił, że to tak na prawdę na chore dzieci, a nie na tvp to od razu było wiadomo, że nie pójdzie kasa na tvp i nikt nie mówił, że firmy poupadają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coż politycy od prawa do lewa do prawa grają nami jak dziećmi i to nie dudu czy kaczor są ogrywani tylko my jako suweren oglądamy teatr dla gojów i mamy myśleć, że dzieje się coś w naszym interesie. A w naszym interesie są niskie podatki (na początek może vat 22%), likwidacja lub prywatyzacja mediów publicznych (a co za tym idzie koniec abonamentu rtv), likwidacja tuskowego i innych socjali. Ktoś coś słyszał? Nie, bo tusk nagle się o chore dzieci martwi i nauczycieli - nice story bro.

Żebyśmy się nie interesowali tym co nie trzeba, naszą uwagę starają się (jak widać skutecznie) zaprzątać tematami zastępczymi. To co haha ale pis ograli, ale tweeta napisali haha, prętem po kratach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czas przestać się podniecać tym co nam politycy podają tylko zacząć się domagać tego co ważne. Cytując klasyka niech nam nic nie dają tylko niech nam przestaną zabierać.

To my jesteśmy ogrywani jak zwykle jak dzieci.

<zlikwidujątvpprawda_prawda.jpg>

#polityka #bekazpisu #neuropa #sejm #tvpis
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@wstanczyk: ale co boli? jestem za całkowitą likwidacją lub prywatyzacją tvp i uważam, że ko nie będzie miało jaj, żeby to zrobić.
  • Odpowiedz
likwidacja tuskowego


@bo0z: lol, jeszcze nie wprowadzili a już mają likwidować.

Czemu nie płakałeś o likwidację kaczego 500+?
  • Odpowiedz
przecież nie ma 3mld na tvp, więc o co chodzi?


@SzybkieSondy: daj mu spokój. Chłop od 9 w pracy, na szybko wpis zrobił, nie przeczytał jeszcze najnowszych wytycznych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@mk321: wprowadzili, bo w pierwszy dzień świat dostałem maila:
"Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że w skrzynce odbiorczej na Twoim profilu na portalu PUE ZUS pojawił się nowy dokument elektroniczny w odpowiedzi na wniosek o świadczenie wychowawcze na dziecko HALINA - Informacja o podwyższeniu kwoty świadczenia wychowawczego. Uwaga: Informacja jest przekazywana oddzielnie dla każdego dziecka wskazanego na wniosku."

I o to mi generalnie chodzi, że idą te same polityczne sztuczki, tylko teraz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kam3o: tak, samo ko nie ma większości, ale miałem na myśli całą koalicję tusk+kosiniak+hołownia+czarzasty
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kolarzino: tak jest, wytyczne z centrali przychodzą dopiero o 10, ale co tam w końcu to portal ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Nie ma się co napinać, bo się generalnie naśmiewam z tego TVP, "chłopcy" się pobili o zabawki i żadna ze stron nie trzyma ciśnienia. W 100 konkretach napisali "[...] Natychmiast zatrzymamy finansowanie fabryki kłamstw i nienawiści jaką stała się TVP i inne media publiczne. Zgodnie z naszym zobowiązaniem przeznaczymy 2 mld zł z TVP na leczenie raka" ale się obrazili, że dudu zablokował 3mld. Dla mnie natychmiast zatrzymamy finansowanie to natychmiast,
  • Odpowiedz
ale co boli?


@bo0z: A to do lekarza, nie do mnie.

Natychmiast zatrzymamy finansowanie fabryki kłamstw i nienawiści jaką stała się TVP i inne media publiczne. Zgodnie z naszym zobowiązaniem przeznaczymy 2 mld zł z TVP na leczenie raka


No to mam dla ciebie newsa - szczujnie wyłaczyli, a 3 mld idą na onkologię.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Bardzo dobrze, ale ja nie wierzę tak bezgranicznie politykom. Zatrzymamy finansowanie, ale na wszelki wypadek wpiszemy w ustawę okołobudżetową ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w ogóle to trzeba parę spółek w stan likwidacji postawić, bo duduś zabrał kasę której miało nie być.
  • Odpowiedz
tak czy siak nie zlikwidują tvp, ale są igrzyska dla ludu


@bo0z: A dlaczego maja zlikwidować, skoro za PO tvp przynosiło zyski, w przeciwieństwie do pisowskiego molocha z zadłużeniem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Wasky: Nie wiem ¯\(ツ)/¯ A po co stawiać spółki w stan likwidacji, z powodu braku finansowania, które sami obiecali natychmiast zatrzymać w 100 konkretach?
  • Odpowiedz