Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest być tzw. „mitycznym” Chadem? Czy życie się wtedy samo rozgrywa na „easy mode”? XD Czy kobiety w pracy/na ulicy serio same wręcz rozkładają nogi? Czy za dużo wypoka się naczytałem i Chady przechodzą przez to samo gówno matrymonialne co reszta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wygryw #chadowezycie #chad #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #szaramyszkadlaanonka #plodnajulka
  • 8
  • Odpowiedz
@Blackol12: Ja jestem trochę chadowaty ale całe życie walczę z wagą. i roznica w tym jak traktuja cie różowe kiedy jesteś atrakcyjny i kiedy nie jestes atrakcyjny jest dismetralna. mialem w zyciu okres poprawnej wagi i nagle bylem dusza towarzystwa rozchwytywana przez rozowe. potem sie zmowu roztylem i podchodzily jak do podczlowieka. teraz znow duzo schudlem (jeszcze trochę zostalo) ale juz zaczyna się lepienie. te same typiary co wczesniej. nagle da
  • Odpowiedz
@Blackol12: Chady zazwyczaj mają pusto w głowie. Myślę, że przeciętny chad ma 5 dzieci z 5 różnymi kobietami, alimenty co najmniej 4k miesięcznie przez co musi pracować na czarno/ kraść. Ale kilka lat się pouchyla od tych alimentów a potem pójdzie siedzieć. Raczej nic ciekawego.
  • Odpowiedz