Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj do pracy standardowa droga, jakiś chłop szedł bokiem drogi i łapał stopa, pomyślałem że ciul, jadę pewnie w tamtym kierunku co on (to była droga między miastowa) to go zabiorę i tyle.

Staje na poboczu, widzę że chłop ma lekko podarte spodnie, ubłocone (zaschnięte błoto) tak samo bluza, no ale trudno, wziąłem go.

Chłop lekko seplenil, widać było że jest lekko upośledzony, nie przeszkadzało mi to, przeszkodzilo mi jednak to, jak w połowie drogi spytał się mnie czy nie mam 20 złotych xDDD

A ja że nie mam bo place tylko karta (w portfelu miałem normalnie hajs ale nie będę jakiemuś gościowi dawał obcemu)

Na koniec jak go zostawiłem w punkcie docelowym to nawet dziękuję nie powiedział ani nic, po prostu wysiadł xD

#!$%@?

#zalesie #autostop
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TheMexicano mówiąc szczerze to pierwszy raz brałem w życiu kogoś na stopa, lubię ludziom pomagać, ale chciałbym choć odrobinę wdzięczności...

Następnym razem na stopa biorę tylko chłopa który widać że podróżuje albo jakaś starszą panią której autobus uciekl, nigdy więcej czegoś takiego jak dziś.
  • Odpowiedz