Wpis z mikrobloga

w tej serii padło już wiele głupich komentarzy, ale ten ma najmniej sensu i wygląda jakbyś go napisał na siłę XD


@YungOTF: To, że ktoś krytykuje (najczęściej całkiem słusznie) te bardzo często odklejone outfity w sposób nie taki jakbyś chciał nie oznacza iż jakieś komentarze są głupie. Poza tym ciężko sobie nie robić jaj z niektórych rzeczy jak tu lecą outfity w których typy wyglądają jak 14 letnie dziewczynki czasami.
@YungOTF: Czyli konkretnie - o czym mówimy? Wiem, że "moda" i "podobnaie" to często odmienne bieguny, ale zachwycanie się gównem, tylko dlatego, że jest modne? Bez przesady. Trzeba też mieć odrobine samokrytycyzmu...a przynajmniej lustro, w którym można się obejrzeć po "modnym" ubraniu się.
@Leel00 wydaje mi się, ze jest różnica między „nie podoba mi się” i „ale gówno”. Mówisz, że jesteś za stary, moda nie jest Twoją mocną stroną i wygląda jakbyś byś z góry nastawiony negatywnie, więc nie ma sensu, żeby gówniarz Ci cokolwiek mówił lub tłumaczył.
zmień płytę, bo gadasz jak odklejeniec. Naucz się czytać ze zrozumieniem.


@YungOTF: No popatrz, ja gadam jak odklejeniec i nie umiem czytać ze zrozumieniem @Leel00 gówniarz nie będzie tłumaczył a komentarze są dziwne, cóż za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)