Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazpisu #swieta #bekazpodludzi
Dawno się nie udzielałem, ale w końcu muszę przemówić. Spotkania świąteczne skutecznie uświadamiają mnie dlaczego z moimi rodzicami oraz co z niektórymi członkami rodziny widzimy się raz w roku. Tłumaczę mojej rodzinie że skoro tusk to złodziej, to czemu przez 8 lat nie postawiono mu aktu oskarżenia, mimo iż nie miał przez pewien czas immunitetu, a ziobro i spółka zbierali na niego haki przez dłuższy czas to w odpowiedzi zostałem zostałem wyznawcą tvn, wyborczej. To samo z ostatnimi wydarzeniami związanymi z przeniesieniem krzyża przez wojewodę lubelskiego w inne miejsce (oczywiście oni twierdzą że został usunięty), rzekomymi 3 mld na tvp, wiatrakami itd. a moja matka mówi że jakby mogła to udusiłaby tuska gołymi rękoma i twierdzi że młodzi sprzedali się za karton pizzy. K*rwa przecież to jest jakiś absurd! Ja mimo że nienawidzę kaczyńskiego, nigdy nie życzyłem mu śmierci! To co zrobiła tvp z tymi ludźmi to jest jakiś kosmos ! 8 lat agresywnego szczucia, propagandy, półprawd, kłamstw sprawiło że nie jestem w stanie wejść z nimi w polemikę bo od razu dostaję lewym sierpowym i jeszcze dziwię się wujkowi który prowadzi sad, bo twierdzi, że owoce i warzywa z ukrainy to wina tuska. Rolnicy zostali koncertowo wydymani przez poprzednią władze a mimo to dalej na nich głosują :/ No ja pier*olę, jak ja mam z nimi rozmawiać?? Co wam Tusk zrobił?? Okradł was? Zabił wam matkę, ojca?? TVP po 8 lat rządów tych "patriotów" ma 2,5 mld długu!! Telewizja państwowa, która ma do dyspozycji budżet państwa, jest na minusie pierwszy raz od '89 roku. Piszę to świeżo po spotkaniu rodzinnym, mimo iż jestem trochę wcięty to jestem jednocześnie zdołowany i w*urwiony. Pokolenie 50+ z wykształceniem zawodowym i średnim ma tak sprane mózgownice że jakakolwiek rozmowa o polityce to jak walka o życie. Przytaczanie faktów to dla nich zbrodnia, a jakby mogli to z kaczyńskiego zrobiliby ołtarz. Jakakolwiek polemika mija się z celem. Nie da się, po prostu się do cholery nie da. Stałem się dla nich wrogiem publicznym numer jeden, mimo iż operowałem na faktach, a nie na emocjach. Wy #!$%@?*yny z prawicy, żeby was szlak trafił !!! Jeszcze dojdzie burdel związany z krs, trybunałem. #polityka
  • 5