Wpis z mikrobloga

tak mnie zastanawia to że on niby skoczył prawo, jest ghost writerem, wydaje się wygadany i w swój chamski sposób inteligentny a #!$%@? się w takie gówno xD jednak pozory mylą


@JanTibijczyk2137: za dużo cwaniakował i kozaczył w necie więc jakiś prokurator się #!$%@?ł i postanowił go #!$%@?ć dla przykładu
  • Odpowiedz
@wirujacyponton: chlop mogl kosic gruby hajs na frik fajtach zamiast tego polasil sie na jakies grosze (w porownaniu do pieniedzy jakie mogl na walkach zarobic) i #!$%@? sobie tym kariere xD
  • Odpowiedz
@JanTibijczyk2137 słuchaj, wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencja. Typ jest po prostu ostatnim idiota bo zamiast odbębnić ta puchę która miał wolał do ciapolandii wylecieć i nie wiem co miał w głowie, to że nie będzie musiał tu wrócić? XD Arabusy i tak by go deportowali prędzej czy później
  • Odpowiedz
@Szyme1: od dawna takie głosy chodzą że pisze teksty raperom i tak jak właśnie wspomniałeś obracanie się w tym środowisku na to wskazuje też. @marszaIl nie no ja wiem o tym że to nie idzie w parze z inteligencją ale powiedzmy sobie szerze prawo, medycyna to są.dziedziny w których trzeba myśleć i potrafić internetowac
  • Odpowiedz
@ytr61: nauka to w większości pamięciowa ale chodzi o interpretację tego prawa i rozsądne argumenty przed sądem tak by go przekonać do swojej racji a to już wymaga inteligencji
  • Odpowiedz