Wpis z mikrobloga

Teściu zagorzały pisowiec odcięty od propagandy poszedł w zeszłym tygodniu do elektromarketu po telewizor. Jedynym wymaganiem byla mozliwosc ogladania tv republika. #!$%@? mu LG za 5k, dzisiaj jak byłem w odwiedzinach to poprosił mnie o uruchomienie tego gówna. No niestety jego nowiutki telewizor nie ma "wymaganych kodeków" i nie obsłuży tej szczujni hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) czuje się jak lekarz, który za uratował pacjenta xD ogolnie niezle sie #!$%@?, ciekawe czy pójdzie z awanturą do sklepu czy odpuści xD

#tvpis
  • 22
@Sprus: ja rozumiem, że można nie umieć czytać ze zrozumieniem lub nie ogarnąć odrobinę abstrakcyjnego wpisu, ale typ wyraźnie napisał, że chodzi o "teścia", a Ty wyskakujesz z jakimś "ojcem".
Skąd u Ciebie taka potrzeba wyrażania opinii, której nikt nie oczekuje? Ojciec Cię bił i kazał siedzieć cicho za dzieciaka, że teraz szukasz tej atencji i możliwości wyrażenia siebie poprzez publikację dowolnych treści, które dla odbiorcy nie mają żadnej wartości?
@ipiter0: na potwierdzenie autentyczności tej historii proszę o zdjęcie jak stoisz przed tym tv, niech na zdjęciu będzie widoczny TV oraz twoja prawa dłoń, a na dłoni zwinięty kciuki i środkowy palec - reszta wyprostowana. Następnie zdjęcie tv z tyłu z tabliczka znamionowa / modelem abyśmy mogli sprawdzić model TV - na tym zdjęciu również widoczna ręka.
ja do swojego mówię tato


Skoro ty mówisz do swojego teściu albo proszę pana to trochę mi cię żal


@Sprus: Nie każdy mówi do teścia "tato". Mi by to przez gardło nie przeszło bo jestem przyzwyczajony że ten tytuł zarezerwowany jest dla innej osoby. I nie trzeba mówić "proszę pana", niektórzy szybko przechodzą na ty.