Wpis z mikrobloga

@GeDox: określonych tagów używamy nie dlatego by uzyskać dany wygląd, tylko dlatego, że mają określone znaczenie semantyczne. Jeśli chodzi wyłącznie o uzyskanie danego wyglądu, to w takim wypadku używamy właściwości CSS. To jaki styl mają domyślnie znaczniki html, nie powinno nas interesować, bo to nie html jest od wyznaczania tych rzeczy.
@tomaszs: Przeczytałem... i w sumie nie bardzo wiem z czym się ze mną nie zgadasz. Natomiast zaciekawiła mnie jedna rzecz odnośnie SEO. Piszesz w artykule, że wyszukiwarki przywiązują większą wagę do tagu strong niż b. Jestem świadom tego, że semantyczne użycie wszystkich tagów ma znaczenie w kontekście SEO, natomiast pierwszy raz spotkałem się z tezą by jedne znaczniki były bardziej promowane niż inne. Czy istnieją inne takie przypadki i czy posiadasz
  • 0
@Veni: odnośnie wpływu strong na seo: takie klasyczne SEO to voodoo, także nie poratuje zadnym wiarygodnym zrodlem z definicji. a do nie wiarygodnych nie linkuje. To jest opinia, która krąży po internecie w różnych formach i postaciach. ostatnio widziałem ją na tiktoku co mnie zainspirowało do artykułu
  • 0
@biauekWladcaJajek: czyli zamiast zarejestrować się i przeczytać mój tekst na ten temat teraz wolisz poszukać sobie w Google odpowiedź jak będziesz jej potrzebował?

Jak bardzo chcesz tak zrobić, to jakoś to przeżyje.....

myślałem, że łączy nas mirko..... ()

ale rozumiem......

że to już Ci nie wystarczy ()........

.....

()