Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie dlaczego na głównej jest tak dużo znalezisk odnośnie przeróżnych zbrodni dokonanych przez Ukraińców, a takich samych odnośnie russkich to ze świecą szukać? Możnaby pomyśleć, że rossjanie to jakiś świnty naród, który nigdy nie zrobił niczego złego? Ktoś mi to wyjaśni? Bo ja tego nie rozumiem.
#rosja #ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: wykopki to zwierzęta bez mózgu i wolą wspierać państwo, które w swojej publicznej telewizji nawołuje do anihilacji polski atomem niż państwo, z którymi mamy spory pomimo bycia sojusznikami.
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem przecież główną to taki ściek z propagandą konfederacji i pisowcow. Szkoda przeglądać i się denerwować, chociaż często ich poziom może śmieszyć.

To samo było przy covidzie, wojnie na Ukrainie i w Izraelu. Ogólnie to kiedyś nawet sobie sprawdziłem kilku użytkowników i schemat ten sam:

- szur i antyszczep (ale taki toksyczny)
- wojna na Ukrainie z narracja: nie popieram Rosji, ALE
- trzymanie się strony Palestyny gdzie pojawiły się doniesienia, że
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: Kilka miesięcy przed wyborami pis się zorientował że konfie rośnie poparcie wśród fajnokremlaków więc zmienił narrację o 180 stopni i od tego czasu główna wygląda tak jak wygląda.
  • Odpowiedz