Wpis z mikrobloga

PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 4 - tag do obserwowania #przeszczepzwykopem

Lista wykopków, którzy są już po zabiegu z nami: 8 - możecie podpytać o nicki, śmiało zagadać o feedback itd.
Lista wykopków zapisanych na kolejne wyjazdy: 31

Update świąteczny mojego własnego zabiegu - dzień 54. Miałem Norwood 5. W komentarzu to co było wcześniej.

Przedwczoraj wróciliśmy z 4 wykopowego wyjazdu na przeszczep, tym razem 2-osobowa ekipa, ale tak wszystkim pasowało, wolne przed świętami i tak dalej :-)

Na zdjęciu update mojej obecnej sytuacji, dzień 54. Wybaczcie jakość, ale co ciekawe zdjęcie robione iphonem. Właściwy odrost włosów po przeszczepie zaczyna się od 3 miesiąca. Między 1 a 2 miesiącem jest tzw. shedding phase, to znaczy przeszczepione włosy wypadają, żeby później odrosnąć.

Drugi miesiąc to właśnie moment, gdzie przeszczepione włosy wypadają. Robią się przerzedzenia, jest to całkowicie normalne.

Między miesiącem 3 a 4 następuje największa zmiana, bo przeszczepione włosy zaczynają rosnąć grube, gęste, już na stałe. Później z każdym miesiącem zwiększa się gęstość, pełny efekt jest spodziewany po około roku, ale w praktyce po 4-6 miesiącach wygląda to już rewelacyjnie.

Ja miałem szczęście, bo shedding phase u mnie nie wygląda źle. Zdjęcie w załączniku. Wybaczcie za jakość, ale co ciekawe, zdjęcie robione iphonem. Co do linii włosów - jestem z niej bardzo zadowolony. Wyglada lepiej niż przez ostatnie 10 lat. Miałem bardzo cofnięte czoło, zakola. To, gdzie teraz widać linię włosów, to miejsce, gdzie nie miałem ich od lat. Perspektywa zdjęcia może trochę przekłamywać, linia wygląda naturalnie w realu.

Fina na razie brać nie zamierzam, zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji. Cytując, to co miało u mnie wypaść, już wypadło. Będę brał biotynę i naturalne rzeczy, zobaczymy co z tego wyjdzie, w razie czego będę reagował.

Jeśli chcesz omówić swoja sprawe, zapraszam na priv, odpowiem na wszystkie pytania i posłużę doświadczeniem :-) nikt nie zrozumie faceta z łysieniem tak dobrze, jak inny facet, który sam przez to przechodził.

Dla Wykopków mamy ofertę dużo bardziej atrakcyjna niż dla innych klientów - między 2200-2500 euro (zamiast standardowego 2800) plus bilety lotnicze (500-1800zł zaleznie od terminu). Klinika Cayra Clinic w Stambule, z która współpracujemy już 3 lata (sama Klinika istnieje 11 lat), jest sprawdzona i ręczę za nia własna głowa, inaczej nie robiłbym sobie tam sam zabiegu :-)
Wyjazd grupowy z opiekunem, w cenie oczywiscie hotel, kierowca z lotniska, polski opiekun (na wykopowe wyjazdy na 100% latam osobiscie), lunch w dniu zabiegu, szampon i odżywka do używania po zabiegu itd.

Jak tylko czas pozwala, zawsze wychodzimy na dobre jedzenie, zwiedzanie i zakupy (głównie Grand Bazar, najwiekszy targ z fake ciuchami, zegarkami itd. - absolutny must see w Stambule).

Taki wyjazd to szybka akcja, tylko 3 dni.

Dzień 1: przylot, zwiedzanie
Dzień 2: badanie, zabieg, chill w hotelu
Dzień 3: kontrola w klinice, powrót do Polski

Terminy nastepnych wyjazdów, gdyby ktoś chciał zabrać się z nami. Wylot z Warszawy, chyba, że ktoś jest oblatany i chce się spotkać od razu na miejscu

24.01-26.01.2024r.

02.02-04.02.2024r.

16.02-18.02.2024r,

23.02-25.02.2024r.

08.03-10.03.2024r.

22.03-24.03.2024r.

12.04-14.04.2024r.

#przeszczepwlosow #przeszczep #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil #looksmaxing #turcja #podrozujzwykopem #wlosy #przegryw (nie lubie ostatniego tagu, ale tam jest najwiecej dyskusji o zakolach, na które przecież nikt nie ma wpływu - nie można więc się za to obwiniać)
Mrukszachowy - PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 4 - tag do obserwowania #przes...

źródło: update

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@mala_rybka: Włosy pobiera się ze strefy dawczej na potylicy - po zarośnięciu nie widać, że w ogóle coś zostało pobrane. Nie ma żadnych blizn. Napisałem o tym w FAQ, w którymś z poprzednich wpisów. Koronę głowy (czubek) również się pokrywa, jeśli tylko strefa dawcza na to pozwala. U znakomitej większości jest to możliwe i tak też było u mnie. Korona była mocno łysiejąca, obecnie zaczynają rosnąć tam nowe włosy :-) Również
  • Odpowiedz
  • 0
@widzialapan: Stary, zawsze miałem wielką głowę, czoło jest proporcjonalne do reszty, ale jeśli chcesz, to wyrażam zgodę na lądowanie na lotniskowcu. Wind 220 at 5 knots cleared to land runway 30 :-)
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy: A czapkę na tym etapie już można nosić? Bo wiem że jakiś czas po zabiegu nie, a na początku wiadomo jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@44kr: możesz nosić czapkę już po 10 dniach. Wiadomo, że im bardziej luźna, tym lepiej. Wiadomo też, że głowa powinna oddychac jak najwiecej, ale jak masz jakies wyjscie i chcesz koniecznie posiedziec w czapce, to nie ma problemu. Byle nie codziennie po 20 godzin :-)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gnojowisko3000: pozwolę sobie zrobić kopiuj/wklej z innego wpisu o finasterydzie, o który pytasz

Finasteryd rzeczywiście działa i hamuje wypadanie włosów, jest stosowany czesto na równi z minoxidilem, który z kolei pobudza wzrost włosów. Oba leki rzeczywiscie działaja i sa rzeczywiscie farmakologocznie skuteczne. My zostawiamy branie fina do indywidualnej decyzji przez Pacjenta. U wiekszosci fin działa super, rezultaty sa naprawde ekstra, a u mniejszosci pacjentow pojawiaja sie skutki uboczne (np. ból jader).
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy: dzięki za odpowiedź, planuję przeszczep włosów ale jeszcze chciałem trochę powalczyć. Zamówiłem coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/insight-loss-control-szampon-wypadanie-wlosow-400-9842484221
https://allegro.pl/oferta/srodek-przeciw-wypadaniu-wlosow-insight-loss-control-lotion-100ml-9842479913

ta powyższa to kuracja którą już kiedyś stosowałem i pojawiło mi się po niej dużo baby hair.

+ biotyna o której wspominasz. Czy to da radę?
https://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-max-lek
  • Odpowiedz