Wpis z mikrobloga

Kolejne święta z kilkuminutowym wyzywaniem mnie od najgorszych przy wigilijnym stole przez tatę i babcię z powodu innych przekonań politycznych. W ostatnich latach wyzywanie od idiotów i kretynów, w tym roku polecenie zamknięcia mordy i mianowanie niemieckim gnojem. 5 minut wcześniej radosne przyjmowanie prezentów, a chwilę później taki pokaz rodzinnej miłości. Kocham święta :') Dziękuję pan pis. Już nie mogę się doczekać kolejnych świąt.
#swieta #polityka #sejm #polskiedomy
  • 15
@szklarskaporeba: Nigdy w życiu przy stole nie rzuciłem tematu polityki jako pierwszy. Rozmawiamy o czymś zupełnie innym co w jakimś kontekście zahacza o politykę i już. Wystarczy jedno nieprzychylne słowo lub zdanie sugerujące aprobatę czemuś, z czym pozostali się nie zgadzają. Pada seria wyuczonych pytań, a jeśli unikasz odpowiedzi to zaczyna się tyrada, że nie masz argumentów i nie masz pojęcia, za czym głosujesz, a i że w ogóle Hołownia to
W ostatnich latach wyzywanie od idiotów i kretynów, w tym roku polecenie zamknięcia mordy i mianowanie niemieckim gnojem.


@Madridista98: jeżeli mieszkasz w takiej patoli to z własnego doświadczenia powiem Ci, że rozwiązania są tylko 3, w zależności od tego jaka jest różnica siły między tobą i resztą domowników, czego oczekujesz, ile masz lat, ile masz godności a ile wolisz wygodę.

1) konfrontacja - stawiasz się i każesz stulić pyski i nie
@Madridista98: po cholerę więc tam jeździsz na wigilię? Z przyzwyczajenia? Dla tradycji? Jaki jest sens skoro nie jest to miłe spotkanie tylko #!$%@? po tobie z powodu poglądów politycznych?

Sto razy bardziej wolałbym spędzić święta sam, niż z rodziną która by mnie wyzywała.
@Madridista98: to wina polityki nienawisci uskutecznianej przez wszystkie strony polityczne.

Patrz, wyobraz sobie taka sytuacje, Morawiecki wychodzi na mownice i:

Wiem, ze temat aborcji jest tematem drazliwym. Ja sam jestem konserwatysta i wierzacym, wiec jest mi szczegolnie trudno o tym mowic. Ale pamietajcie szanowny marszalku, wysoka izbo, ze opozycja reprezentuje polakow, ktorzy inaczej do tej sprawy podchodza. Dlatego zlozylem projekt ustawy pozwalajacy na aborcje do 12 tygodnia, aby poszukac kompromisu miedzy