Wpis z mikrobloga

@Lohengrin: @Dietetyq kurcze też się od Tormenta odbiłem po godzinie jakoś, jakieś faktycznie archaiczne się wydawało, mimo, że BG2, Icewind2, NWN w tamtych czasach robiłem.
I jak Ci się w te święta w to grało? xD

Do teraz trochę tego PT nie mogę przeboleć, że nie zrobiłem, bo wszyscy chwalą jaka ta gra legenda xd
  • Odpowiedz
no BG3 to gra z tego roku, serio jak dla mnie to jest najlepsza gier od lat i poziom Mass Efecta albo Dragon Age


@Dietetyq: ale panie nie obrażaj pan dobra? Porównywać rozbudowane RPG to jakiegoś liniowego piffpaff w kosmosie i innego hack'n'slasha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dietetyq: BG3 to żadne baldurs gate tylko Divinity 3, strasznie pocięta gra chociaż na tle wszechobecnego chłamu masowo wychodzącego w dzisiejszych czasach jest pod wieloma względami wybitna. Mam wobec niej strasznie mieszane odczucia.
  • Odpowiedz
@Dietetyq odpowiednikiem Tormenta obecnie będzie bardziej Disco Elysium.

BG3 (świetna gra) to jednak coś zupełnie innego. Inna głębia. Inny typ rozgrywki.

Torment tylko udaje grę będąc jedną z lepszych książek po jakie można sięgnąć. BG3 jest komputerową adaptacją sesji RPG.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: tides of numenera były spoko. Mam wrażenie,że niedocenione. Nie wiem, może za droga i za mało rozreklamowana? Torment przeszedłem ale zawsze wolałem klimat bg1, nvwn. Książka torment była lepsza niż Baldurs Gate xd Ogólnie to staram się nie wracać do tych klasyków, bo niszczę wspomnienia z młodzieńczych lat :)
  • Odpowiedz