Wpis z mikrobloga

Gdy większość cieszy się świętami, czasem z rodziną, jedzeniem, śniegiem w niektórych rejonach kraju i prezentami ja myślami jestem w okopach w Ukrainie. Płakać mi się gdy myślę o tych wszystkich facetach co stoją teraz po kolana w zamarzającym błocie i co nie jedli od dwóch dni, bo droga zaopatrzeniowa jest pod ostrzałem.
A wszystko to przez rosyjskich #!$%@?ów bo im za mało ziemi. Bo sami nie chcą żyć w chlewie, więc muszą innych do tego zmuszać.
#ukraina #wojna #rosja #swieta
volodia - Gdy większość cieszy się świętami, czasem z rodziną, jedzeniem, śniegiem w ...

źródło: temp_file4958976235292362788

Pobierz
  • 23
via Android
  • 98
A najgorsze jest to, że dowodzenie zostało spieprzone. Ofensywa letnia była klapą bo na siłę broni ono bachmut a Rosjanie się okopali na zaporożu. Amerykanie nie dali glmrsów więc Rosjanie mieli wsparcie z powietrza. I w ogóle w czasie wojny nie oszczędzanie żołnierzy, a mam wrażenie że z Rosją można wygrać tylko zasobami. Więc trzeba osiągnąć współczynnik strat minimum 4:1
@volodia: Ja sie zastanawiam co oni właściwie robią w wojsku. Walczą o oligarchów i ich majątki? Jezeli to ja bym dostał powołanie do PL armii w obliczu wojny to zwyczajnie zaklepywalbym z miejsca materac na więziennej pryczy. Nie ma takiej siły która zmusilaby mnie do umierania ze ten karton.
@Bertoos

@volodia: Ja sie zastanawiam co oni właściwie robią w wojsku. Walczą o oligarchów i ich majątki? Jezeli to ja bym dostał powołanie do PL armii w obliczu wojny to zwyczajnie zaklepywalbym z miejsca materac na więziennej pryczy. Nie ma takiej siły która zmusilaby mnie do umierania ze ten karton.


Czyli w skrócie czekałbyś na egzekucję z rąk Rusków i modliłbyś się, żebyś miał szybką śmierć. Masz się czym chwalić.
@srogie_ciasteczko Co ty #!$%@? XD byłbym ewakuowany wraz z personelem więzienia pacanie. Z resztą, wolę czekać na egzekucję niż zgłaszać się do kuli w łeb na ochotnika. Nie dość że - patrząc na reakcję - ty siedzialbys w rowie z grotem w rękach, nadstawiając głowę za niemieckie montownie, Tuskowo-Kaczynska klasę polityczną i elitę pokroju obajtka, ja czekalbym w ciepłym i bezpiecznym kryminale na michę.