Wpis z mikrobloga

#przegryw ahh swieta swieta( ͡° ͜ʖ ͡°)- moj ulubiony czas obnazajacy katolicka hipokryzje tj. jedzenie i picie do posrania ponad umiar jak dzikie zwierzeta,przesciganie sie kto zrobi lepsze(czyt.drozsze)prezenty swoim ''bliskim'',kto lepiej zastawi #!$%@? stol i kto zrobi wiecej potraw z ktorych i tak polowa sie zmarnuje i wyladuje w koszu i oczywiscie zakopywanie wszelkich toporow wojennych zeby przez te kilka dni udawac ze wszystko jest wporzadku a wszystko to oczywiscie w imie celebracji zmartwychwstania Chrystusa ktorego historii 99% dzisiejszych katolikow nie zna bo nie chce im sie Bibli przeczytac xD. Te swieta pierwszy raz od kilku lat spedze calkowicie samotnie i nawet nie wiecie jak sie ciesze.Niczego tak nie znosze w zyciu jak falszu wiec swieta z rodzina ktora zawsze byla falszywa wobec siebie i miala mnie cale zycie w dupie to byla katorga ale w tym roku mam spokoj. Mam zapas alkoholu i rozweselajacych papierosow ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego jedzenie,picie i slodycze..jak sie upije i upale to pojde grzecznie spac a od jutra znowu wracam do rutyny i mojej najciezszej walki tj, praca nad soba.
Swoja droga czy ktos oprocz mnie spedza te swieta samotnie? Jesli tak to mam nadzieje ze to z wyboru..
Wszystkim z tagu zycze wesolych i radosnych swiat mimo roznic ktore nas tu czesto dziela ten tag to wyjatkowe miejsce i w niektorych momentach tylko tutaj chlop znalazl zrozumienie i wsparcie...Wszystkiego dobrego !
  • 2