Wpis z mikrobloga

Teraz nie będziemy mieli możliwości zobaczyć, co odwala PO


@amozeto: starzy ludzie nie będą mieli możliwości, nie my. A nawet jak ją mieli, to i tak tego nie robili, bo woleli siedzieć w swojej bańce. I to się tyczy emerytów oglądających TVP i TVN. A tak poza tym, to TVP się powinno zaorać w #!$%@?. Co za kretyński pomysł, żeby w dzisiejszych czasach istniało coś takiego jak państwowa telewizja.
@amozeto: a powiedz mi jak było do 2015, a mimo to platfusy przepieprzyły, bo ludzie już rzygali tą propagandą "jest fajnie, fajnie jest, ciepła woda jest a ryży wuj powiedział że się odniesie na konferencji, czego chcecie".
Teraz będzie tak samo, tylko możliwe, że szybciej.
  • 0
Co za kretyński pomysł, żeby w dzisiejszych czasach istniało coś takiego jak państwowa telewizja.


@ktomizajalnazwy: Pomysł jest po to, aby rządząca partia miała maszynkę do propagandy. Prywatna stacja jest niezależna i rząd nie może jej kontrolować.
  • 0
@4WgH: nie wierze w to, że telewizja kontrolowana przez PO będzie pokazywała ich przekręty. Zresztą namiastką był fragment nowych wiadomości o potrzebie niezależności TVP, gdzie najpierw pokazali KODiarzy a potem wypowiedzi dwóch ekspertów z właściwej strony politycznej.
@amozeto: Nie zakłamuj rzeczywistości. Wiem, że swój przekaz kierujesz do tych do ani TVP ani TVN nie widzieli na oczy, ale mnie nie oszukasz. Daj mi przykłady "skrajności" jaką prezentuje TVN. Konkretne przykłady. Oczywiście tego nie zrobisz bo:
1. Centryzm nie jest twoją prawdziwą pozycją i używasz symetryzmu jako narzędzia propagandowego, lub:
2. Jesteś tak bardzo skrajnie na prawo, że wszystko inne jawi ci się jako skrajność. Dla ciebie wszystkie te