Wpis z mikrobloga

  • 0
@mati1990 zdaje się że ten router można przestawić w tryb Bridge i możesz stawiać dowolny swój router. Ja tak mam w UPC z routerem connect box, potem mam router Tplinka i osobno Access pointy, switche. Do tego publiczne, stałe IP
  • Odpowiedz
@Gooma: ale jaki on ma cpu i ile ramu? :D mój 3 rdzeniowy tpelink wysiadł, przy tym co mu zapodałem nie dawał rady i przesiadłem się na cienki klient 4 rdzenie 2,5ghz +8gbramu + 2x 32gb ssd w raid 0 postawiony na pfsensie ale przy openvpenie i jak wypuściłem na świat serwer www zaczyna się dławić :D i w sytczniu przesiadam się na wirtualke 6c +12gb ramu powinno dać radę
  • Odpowiedz
  • 0
@mati1990 nie znalazłem info jaki to CPU ale spokojnie radzi sobie do gigabita, mam łączę 750/40. WiFi a AX (na eap653) też osiągam takę prędkości. Router spoko, bo ma wbudowany kontroler, serwer vpn i 8 portowy switch Poe (110W) i jest bez wentylatorów, Tplink ER7212PC
  • Odpowiedz
@Gooma: @Justifier6878 nie wiem jak teraz po przejęciu przez Play, ale jak kiedyś 3 lata używałem, to nie dość, że się nie zmieniło, to jeszcze dawali 2 zew ip, oczywiście nigdzie się tym nie chwaląc, wystarczyło dwa interfejsy wystawić i obydwa hulały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz