Wpis z mikrobloga

W Polsce jakoś normalnie oni się zachowują nie znają dobrze Polskiego dlatego pracują jako taksówkarze ubera albo dostawcy jedzenia nawet w zimę kiedy nikt nie chcę pracować.

W Polsce jak i w każdym kraju jest pełno głupich ludzi którzy nie chcą robić czegoś innego albo uczyć się pracują na tych zwykłych stanowiskach jak uchodźcy zajmą ich miejsce gdzie oni będą pracować? To nie będzie tak że wszystko od razu będą mieć dobrą pracę za biurkiem.

A to że są agresywni i robią złe rzeczy to jest nie do końca prawda. Ile jest patusów pijaków w Polsce? No sporo, jak weszliśmy do UE to oni wyjechali do Anglii i tam robili całe gówno a potem na nas mówią złodziej i pijak tak samo działa z tymi uchodźcami z krajów Afrykańskich. Trzeba po prostu weryfikować kogo wpuszczać.

To że nie dostają pracę to prawda, niestety w Polsce też tak jak. Kiedyś rozmawiałem z takim uchodźcą mówił że u niego w kraju było niebezpiecznie i dlatego wyjechał wraz z rodziną. Mieszkał w jakimś ośrodku, pracę nie mógł dostać bo tam 1 rok trzeba było czekać na dokumenty a w miesiąc dostawał kilka stówek na 1 osobę. No przynajmniej pozwolenie na prace mogli by dać. Wychodzić z tego ośrodka może spacerować gdzie chcę po całej Polsce może to w czym problem aby dać możliwość pracowania na przykład w sklepie?
  • Odpowiedz