Wpis z mikrobloga

Dziękuję k#rw@ z PiSu za #!$%@? święta. Jeszcze dużo czasu do Wigilii, a mój ojciec odpalił na pełnej oblężoną twierdzę. Dziękuję za kłótnie, męczenie dupy o Kotłownie, Tuska i innych. #hu$ Ci w dupę panie Kaczyński, Sakiewicz, Rachoń, Kłeczek za te pełne miłości audycje między światecznymi piosenkami w polskim radiu no.1 o godzinie 13.00. Oby wam ość od karpia stanęła w gardle ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazpisu #tvpis #polskiedomy #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 120
@Szej_Hulud Pamiętam jak mój ojciec popierajacy AWS dyskutował z babcią będąca za SLD. To były normalnie dyskusje z podniesionym głosem. Teraz to jest czysta nienawiść i nikt mi nie wmówi, że takie zachowanie jest normalne bo znam swojego ojca od 40 lat. Dopiero od ok. 6 zachowuje się w ten sposób.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@energy_drink Jakbym był z Podlasia, a nie z zachodu kraju to mógłbym mu #!$%@? zamiast żalić się na wykopie, a tak normalnie wyjaśniliśmy sprawę. Niemniej chodzi o sam fakt.
Oczywiście telewizja Republika awansowała z trzysetnego miejsca na liście kanałów na pierwszą dwudziestkę:p
  • Odpowiedz
@orsoy: U mnie jest, lub raczej bylo tak samo ALE... Buzki nie masz? "Mamo/Tato nie rozmawiamy w wigilie o polityce, wiem, masz racje, nie gadamy o polityce" tyle. Jak zaczna znowu, to powiedz cos podobnego.. az zakumaja.

U mnie podzialalo.. Ich nie zmienisz, wiec po co sie #!$%@??
  • Odpowiedz