Wpis z mikrobloga

Pisowcy - jesteśmy ludźmi wierzącymi i zgadzamy się z nauczaniem Kościoła i Jezusa. Wigilia to czas dzielenia się z innymi i pomocy innym, słabszym.
Też Pisowcy - patrzcie, MURZYN!!! Kałownia zaprosił MURZYNÓW do Sejmu na WIGILIĘ!!! Zdrada! Imigracja! TUSK JUŻ SPROWADZA IMIGRANTÓW!!

Już to kiedyś pisałem, ale serio mam nadzieję, że Wam za to płacą bo jak to wypisujecie za darmo to serio mi Was żal.
A co do imigracji - protestujcie, jak chcecie, przeciwko PiSowi bo z Afryki i Azji to oni sprowadzili ponad 200 tys imigrantów. Gdyby porównać 8 lat rządów PO i PiSu to na razie to PO wychodzi na partię dużo bardziej antyimigracyjną.
#bekazpisu #bekazkatoli #sejm #polska #polityka
Nobody32 - Pisowcy - jesteśmy ludźmi wierzącymi i zgadzamy się z nauczaniem Kościoła ...

źródło: IMG_1880

Pobierz
  • 20
@kuroszczur: To pisowcy te wizy publicznie w świetle kamer rozdawali, czy jednak dopiero pare miesięcy przed wyborami wyszła akcja, która była ukrywana przez lata - i którą dopiero trzeba będzie w pełni wyjaśnić na komisjach śledczych? Ja tu widzę drobną różnicę - zresztą, nazwanie marszałka "Kotłownią" starcza by stwierdzić jak bardzo jesteś obiektywny.
@Nobody32: a imigranci już pokazują co sądzą o tych do kogo kierowane jest zdjęcie. Tak chamsko pokazany fuck przez czarna w środku jest skandalem. Takie przesłanie ma ta czarna do Polaków, jeb...e się?
A ukryty żyd , gdyżzaden katolik nie brał by z własnej woli czynnego udziału w obrzędach ku czci innego Boga, jeszcze do tego zaciesza.
@Nobody32 niezły fikołek problem nie leży w kolorze a w fakcie ze to sa nirlegalni imigranci ktorzy w dupie maja nasze prawo bo jak by je respektowali to przyjechali by jak kazdy inny przybusz przez przejście graniczne. Hołownia najwidoczniej tez w dupie ma polskie prawo i zaprasza przestępców do sejmu
@finch88:
pieseł bity przez swojego katolickiego pana: agresja
pieseł widzący krzywdę innych: ojojane miejsca bolą mniej

nie lubie popadać ze skrajności w skrajność i nie jestem za przyjmowaniem nielegalnych imigrantów, ale rozumiem lewackie podejście i widzę waszą prawicowską obłudę, gdy te lewaki zachowują bardziej katolicko niż stare dziady uprawiające pogańskie obrządki figurką Maryi, pożyczając sobie od domu do domu po wiosce i zabranianiu obok niej bawić się dzieciom bo nie wypada
@Prezes: zobacz jak trzyma dłoń w której to właśnie pokazuje fucka z dwóch palców. Tak jak anglielscy lucznycy pokazywali Francuzom. PoNiej zostało to uproszczone i pokazywane jedynie środkowym. V jak zwycięstwa czy wolności pokazuje się dłonią otwarta. Jak w każdej kulturze dłoń otwarta do innych pokazuje przyjazne zamiary, brak wrogości, na odwrót ma się z dłonią gdy wnętrze jest skierowane do osoby, która pokazuje dany gest. Gdyż osoba do której skierowany
@Nobody32: gardze pisem i bardzo się cieszyłem że przegrali mimo że pamiętam rządy patologicznego kłamcy rudego. Hołownia pokazał wszystkim Polakom środkowego palca sprowadzając do sejmu jakiś egzotyczny margines społeczny, który koczował nielegalnie pod granicą zamiast przejść normalnie przez przejście. To tylko jedno zdjęcie ale za bardzo przypomina mi makrona, typ jednym zdjęciem stracił większość szacunku jaką zbudował do tej pory, to jest oczywiśćie tylko moja opinia. Jesteśmy krajem monoetnicznym i fakt,
z drugiej krytykujesz bo PiS i wizy


@kuroszczur: chłopie, oni sobie napchali prywatne kabzy, to była maszynka korupcyjna, to nie jest "to samo" bo nie widzę, żeby Hołownia brał za to pieniądze.
@Nobody32: jesteś jak ten ojciec frajer który stracił córkę przez imigrantów i dalej z klapkami na oczach ich bronił, bo oni świętsi od własnego dziecka.

#!$%@?, jutuberzy w paryżach #!$%@?ą do hoteli po 17, bo inaczej zostaną napadnięci i w najlepszym wypadku ciężko pobici, a jakieś betony ich bronią. Ci imigranci i ciebie, i hołownię, zabiliby dla 100 dolarów gdyby mieli sposobność i 100% braku kary za to. Jesteście ich pionkami,
Z jednej strony nie widzisz nic złego ze strony migrantów, jeśli zaprasza ich Kotłownia, a z drugiej krytykujesz bo PiS i wizy.


@kuroszczur: dokładnie. Nie ma NIC złego w zaproszeniu imigrantów, którzy trafili do nas legalnie i należy krytykować PiS za zorganizowanie mafijnego przemytu ludzi. Pełna zgoda.
Niezłe fikoły odprawiasz. Z jednej strony nie widzisz nic złego ze strony migrantów, jeśli zaprasza ich Kotłownia, a z drugiej krytykujesz bo PiS i wizy. Robisz dokładnie to samo, co opisałeś. Praktykujesz #!$%@?ę z logiki w tym samym kierunku, ale o przeciwnym zwrocie co pisiory


@kuroszczur: On ich zaprosił zza granicy?