Wpis z mikrobloga

Jaki pasek dokupić do casio f91w? Obecny z żywicy uwiera w rękę i po kilku dniach całodobowego noszenia są odciski na nadgarstku. Nato czy silikon? Albo guma? #zegarki
  • 13
  • Odpowiedz
@uefaman: no jak ktoś ma delikatną skórę to parzenie łapy pod plastikiem raczej nie pomoże ( ͡º ͜ʖ͡º)
skóra lub metal ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@uefaman: ten typ tak ma. Casio to nie jest jakieś cudo, to był najbardziej gówniany produkt zegarko-podobny. Na takich produktach jak F91W Casio wyrobiło sobie renomę taniego jednorazowego gunwa.
  • Odpowiedz
renomę taniego jednorazowego gunwa.


@wykopyrek: Chyba tylko u ciebie na wsi taka renoma panuje, dostałeś w dzieciństwie pod choinkę kiepską podróbę z bazaru, albo w życiu nie widziałeś na oczy zegarka casio droższego, niż 100zł – co z resztą też nie ma grama sensu, bo omawiany tu bin laden, mimo, że jest w całości z plastiku, wytrzymuje długie lata, zakładany codziennie do pracy przez budowlańców i spawaczy. Stockowych pasków casio z
  • Odpowiedz
Chyba tylko u ciebie na wsi taka renoma panuje, dostałeś w dzieciństwie pod choinkę kiepską podróbę z bazaru, albo w życiu nie widziałeś na oczy zegarka casio droższego, niż 100zł


@DJArmani: widzę, że uraziłem czyjeś uczucia xD
W tym kraju pod ciepłym skrzydełkiem związku radzieckiego produkty lepsze od poljota i pobjedy urosły do rangi niezawodnych gadżetów z klasą.
I to jest prawdziwa tragedia, aż żal na to patrzeć.
Nie, pomijając memiczny
  • Odpowiedz
@wykopyrek: Uczuć wobec marki, ani wobec przedziału cenowego, w którym casio pozycjonuje większość produktów nie mam. Mam jednego g-shoka w kolekcji i tyle. Mam wrażenie, że pastwisz się nad zegarkiem za 70zł jak klasowy patus nad klasowym przygłupem. Może nas oświeć i powiedz, co twoim zdaniem jest lepszym zegarkiem do 100zł.
  • Odpowiedz
@wykopyrek: ale wiesz, że casio ma status kultowy na całym świecie, nawet w krajach zachodniej Europy czy USA. Tam raczej ZSRR nie trzymało nikogo pod butem. Jak na stałego bywalca tagu wykazujesz się niezwykłą ignorancją. Tylko nie wiem dlaczego.
  • Odpowiedz