Wpis z mikrobloga

Dożywotnia beka z k0biet. W dzisiejszych czasach jedyną rzeczą, którą muszą zrobić, żeby mieć w #!$%@? kasy, wszystko podane na tacy to jest być ładną xD Tak, wystarczy że nie będziecie #!$%@?ć, umyjecie się i zadbacie o siebie. Jak wy możecie na cokolwiek narzekać i stękać o jakimś piekle kobiet? XD Przecież to jest totalnie niedorzeczne. Jesteś ładna --> zakładasz insta --> wrzucasz tam swoje foty, nawet nie musisz się rozbierać. Efekt? Zarabiasz na gówno instagramie/tiktokach i innych gównach więcej niż lekarze, prawnicy, informatycy. A jeszcze lepsza opcja, to być ładną i po prostu znaleźć bogatego męża, chętnych jest od #!$%@?. Życie jest niesprawiedliwe. Zero jakichkolwiek umiejętności. Wystarczy być ładną i życie samo poprowadzi cie wszędzie za rączke.

#takaprawda #bekazkobiet #polki #rozowepaski #tinder #przegryw #p0lka #zwiazki #instagram
  • 9
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: głupoty gadasz. Trzeba być ładną i ogarniętą tj. mieć taki plan na siebie. Znam trochę takich kobiet które wyszły za faceta tzw golodupca i teraz klepią od pierwszego do pierwszego, pomimo tego że się ustawiała do nich kolejka tych inżynierów, lekarzy i prawników. Z drugiej strony znam też sporo przypadków gdzie babki szczególnie pod sam koniec studiów z uporem maniaka szukały potencjalnego bankomatu i nawet się z tym nie kryły.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: muszw swój poprzedni wpis jednak uzupełnić bo mnie trochę gniecie że nie rzuciłem wszystkich swoich obserwacji na stół. Pewnie moje poprzednie stanowisko wybrzmiało trochę, lekko, minimalnie, tyci tyci, równoważnie. Jako erratę zgłaszam więc to że znam przypadki najgorszyszych ONSowych szponów które waliły się gorzej jak "domy w Sarajewie" ( tak, jestem tak stary że odnoszę się do wojny w Jugosławii) i teraz zgrywają moralizatorskie matki Polki tj. przykładna żona z
  • Odpowiedz